úszótanfolyam 2022-től
2022. szeptember 07.

Szeptember 14.-én kezdődnek a 2022/2023 tanév úszótanfolyamai.

Haladó gyerekeknek választani lehet a szerda, péntek, szombat és vasárnapi edzések közül.

Kezdő és félhaladó gyerekeknek szombaton és vasárnap lesz edzés.

Felnőtteknek hétfőn, szerdán, pénteken hajnalban vagy szombaton és vasárnap reggel lehet jönni. részletek a honlapon az oktatási formák/ úszó tanfolyamok illetve felnőtt úszásoktatás menüben találhatók.

Tovább
Nyári tábor
2022. február 14.

Az idei úszótáborokra már lehet jelentkezni.

2 hetet tervezünk a nagyobbaknak a Palatinus Strandon.
Június 27-től
Júnlius 04.-től.

Aztán három hetet a Hajós uszodában
Július 11.-től
Július 18.-tól
Augusztus 08.-tól

A részletek a honlapon az Oktatási formák/Táborok cím alatt találhatók.

Tovább
Helyszínváltozás
2021. szeptember 14.

Szeptember 18.-án szombaton az edzések a Duna Arenában lesznek megtartva a megszokott időben.

Tovább
Összes hír
Vélemények
Magyar Úszó Szövetség
Sportklub.lap.hu
Zoggs-úszó felszerelés
Dark Angels Design
uszas.tlap.hu
Úszókorong
Jegyzőkönyv 2. oldal
25m lány gyors láb 2006





1. Hais Fruzsina 46,4  Honvéd
2. Gáspár Csenge 56,1  Vidám Vidrakölykök SE




25m fiú  gyors láb 2005





1. Várai Medárd 28,8  Darnyi S.C./Anikó
2. Gyarmati Gábor 33,1  Vidám Vidrakölykök SE
3. Horváth Milán 41,0  Darnyi S.C./Anikó
4. Kis Molnár Gellért 43,1  Vidám Vidrakölykök SE
5. Dunne Kilián 44,9  Turbo Úszósuli
6. Tarján Péter 48,1  Darnyi S.C./Anikó
7. Hajdú Balázs 53,6  Vidám Vidrakölykök SE
8. Wenczel Balázs 56,1  Turbo Úszósuli




25m  lány  gyors láb 2005





1. Rahner Anna 31,6  Vidám Vidrakölykök SE
2. Fekete Dóra 37,5  Darnyi S.C./Anikó
3. Balázs Eszter 50,2  Vidám Vidrakölykök SE
4. Illés Fanni 55,4  Turbo Úszósuli




25m fiú gyors 2004





1. Kirwan Dominic 30,8  Vidám Vidrakölykök SE
2. Michael Abramovic 32,6  Turbo Úszósuli
3. Kun Bálint Barnabás 34,3  Darnyi S.C./Gergő
3. Kolossay Botond 34,3  Darnyi S.C./Anikó




25m hát 2004 különszám





1. Tuba Attila 25,3  Vidám Vidrakölykök SE
2. Karászi Renáta 26,7  Vidám Vidrakölykök SE
3. Mészáros Lilien 32,7  Vidám Vidrakölykök SE




25m lány gyors 2004





1. Gáspár Luca 25,3  Vidám Vidrakölykök SE
2. Illés Lilla 32,0  Turbo Úszósuli
3. Sóti Virág 38,2  Vidám Vidrakölykök SE
4. Boros Barbara 40,6  Vidám Vidrakölykök SE




25m fiú gyors 2003





1. Zilahi Márton 23,7  Darnyi S.C./Anett
2. Boros Richárd 24,4  Vidám Vidrakölykök SE
3. Farkas Péter 25,9  Darnyi S.C./Anikó
4. Vadas Ádám 26,8  Vízibolha Úszóiskola
5. Pozsgai Péter 26,8  Cápasuli
6. Lengyel Miksa 27,9  Cápasuli
7. Buti Balázs 28,8  Szentistvántelepi DSE
7. Bártfai Péter 28,8  Vidám Vidrakölykök SE
7. Várday Dániel 28,8  Cápasuli
10. Stier Olivér 29,0  Darnyi S.C./Anikó
11. Gombás Bálint 31,4  Vidám Vidrakölykök SE
12. Csákvári Dániel 34,1  Darnyi S.C./Gergő
12. Barlay Gellért 34,1  Turbo Úszósuli




25m lány gyors 2003





1. Gerő Viktória 23,1  Darnyi S.C./Anikó
2. Kirwan Charlotte 24,2  Vidám Vidrakölykök SE
3. Eckhart Júlia 26,6  Darnyi S.C./Anikó
4. Mógor Kiara Ajsa 27,0  Vidám Vidrakölykök SE




50m fiú gyors 2002






Gáspár Boldizsár 40,8  Vidám Vidrakölykök SE

Kovács Dávid 44,8  Vidám Vidrakölykök SE

Balázs László 56,0  Vidám Vidrakölykök SE

Molnár Benjamin  56,3  Cápasuli

Fórián-Szabó Miklós 56,9  Szentistvántelepi DSE

Lengyel Tas 1:06,0  Cápasuli

Frank Ádám 1:07,2  Szentistvántelepi DSE

Lengyel Szabolcs 1:08,6  Darnyi S.C./Anett




1. Kirwan Benedicht   40,4  Vidám Vidrakölykök SE

versenyen kívül





50m lány gyors 2002





1. Bíró Blanka 46,4  Vizikacsák Úszósuli
2. Kálmán Diána 52,2  Darnyi S.C./Anett
3. Ötvös Kinga 56,8  Vidám Vidrakölykök SE
4. Hévizi Nóra 1:01,0  Darnyi S.C./Gergő
5. Kovács Gitta 1:02,9  Darnyi S.C./Gergő
6. Rácz Petra 1:03,2  Darnyi S.C./Anett
7. Rab Dorottya 1:04,6  Darnyi S.C./Anikó
8. Neumann Kata 1:05,3  Darnyi S.C./Anett
9. Kiss Patrícia 1:05,6  Darnyi S.C./Anikó
10. Veres Anna 1:11,3  Darnyi S.C./Anett




50m fiú gyors 2001





1. Tamás Brúnó 40,7  Turbo Úszósuli
2. Lukács Bence 45,6  Turbo Úszósuli
3. DiFranco Stefano 46,1  Cápasuli
3. Székely Márton 46,1  Szentistvántelepi DSE
5. Schwáb Roland 1:00,0  Darnyi S.C./Gergő
6. Kiss Zsombor 1:00,5  Szentistvántelepi DSE
7. Wettstein Márk 1:14,7  Szentistvántelepi DSE




50m lány gyors 2001





1. Várai Tünde 44,9  Darnyi S.C./Anikó
2. Király Dorottya 53,0  Vidám Vidrakölykök SE
3. Tim Réka 57,8  Szentistvántelepi DSE




50m fiú gyors 2000





1. Horváth Gergely 44,4  Szentistvántelepi DSE
2. Ötvös Mihály 46,4  Vidám Vidrakölykök SE
3. Hegyi Lehel 47,7  Szentistvántelepi DSE
4. Rab Domonkos 51,1  Darnyi S.C./Anikó
5. Fórián- Szabó Máté 51,3  Szentistvántelepi DSE
6. Hévizi Balázs 52,0  Vidám Vidrakölykök SE
7. Mátrai Zoltán 52,6  Szentistvántelepi DSE
8. Balogh Viktor 1:04,2  Vidám Vidrakölykök SE




50m lány gyors 2000





1. Kálmán Dorottya 41,4  Darnyi S.C./Anett
2. Rudnóy Luca 49,9  Darnyi S.C./Gergő
3. Schwáb Gabriella 56,1  Darnyi S.C./Gergő
4. Mészáros Dorottya 41,2  Cápasuli
5. Kiss Csenge 45,6  Szentistvántelepi DSE




Váltó I.kat. (1 gyerek,aki 2004-es vagy fiatalabb és 1 felnőtt)




1. Gáspár Luca 42,8  Vidám Vidrakölykök SE
2. Illés Lilla 45,1  Turbo Úszósuli
3. Kirwan Dominic 50,9  Vidám Vidrakölykök SE
4. Kolossay Botond 52,9  Darnyi S.C./Anikó
5. Müller Bálint 54,3  Darnyi S.C./Anett
6. Kun Bálint Barnabás 57,4  Darnyi S.C./Gergő
7. Kovács Léna 1:00,0  Darnyi S.C./Anett
8. Kiss Bence 1:08,5  Darnyi S.C./Anikó
9. Sóti Virág 1:11,1  Vidám Vidrakölykök SE
10. Faragó Tamás Bálint 1:27,6  Darnyi S.C./Anett
11. Lakatos Bercel 1:31,5  Darnyi S.C./Anikó




Váltó II.kat. (1 gyerek,aki 2003-as vagy idősebb és 1 felnőtt)




1. Kirwan Benedicht 31,1  Vidám Vidrakölykök SE
2. Gáspár Boldizsár 32,8  Vidám Vidrakölykök SE
3. Kovács Dávid 34,4  Vidám Vidrakölykök SE
4. Király Dorottya 37,8  Vidám Vidrakölykök SE
5. Rab Domonkos 39,9  Darnyi S.C./Anikó
6. Rázga Kamilla 40,5  Turbo Úszósuli
7. Udvari Anna Lili 41,0  Darnyi S.C./Anett
8. Schwáb Gabriella 44,2  Darnyi S.C./Gergő
9. Horváth Laura 45,8  Darnyi S.C./Gergő
10. Schwáb Roland 46,3  Darnyi S.C./Gergő
11. Mátrai Zoltán 53,1  Szentistvántelepi DSE
12. Stir Olivér 1:00,3  Darnyi S.C./Gergő
13. Vígh Zsanett 1:02,0  Darnyi S.C./Anikó
14. Király Anna 1:10,4  Vidám Vidrakölykök SE




Váltó III.kat. 2 gyerek  és 1 felnőtt)




1. Kirwan Charlotte,Bendicht 55,8  Vidám Vidrakölykök SE
2. Hévizi Balázs, Nóra 1:07,9  VVSE.-DTSC
3. Fórián-Szabó Miklós, Máté 1:08,8  Szentistvántelepi DSE
4. Ötvös Mihály,Kinga 1:10,0  Vidám Vidrakölykök SE
5. Wenczel Balázs,Máté 1:12,1  Turbo Úszósuli
6. Gyarmati Gábor, Bernadett 1:22,0  Vidám Vidrakölykök SE
7. Zilahi Márton, Bence 1:23,7  Darnyi S.C./Anett
8. Hais Fruzsina 1:25,4  Honvéd
9. Mészáros Sára,Kiss Csenge 1:28,3  Szentistvántelepi DSE
10. Boros Barbara, Richárd 1:41,8  Vidám Vidrakölykök SE
You need to upgrade your Flash Player to version 9 or newer.

              -{Kép-uvse logo.png}-
Nagykép-rugolab.jpg
Nagykép-ksc.jpg
Nagykép-honved.jpg
Nagykép-budapestevezos.jpg

Nagykép-logo-resized.jpg

Hajós Alfréd Sportuszoda
1138 Budapest, XIII. kerület, Margitsziget

Az oktatás helye a fedett tanmedencében,
illetve a fedett 25 méteres medencében van.
Hegedüs Ágnes
Úszó szakedző
E-mail: vidamvidrakolykok@gmail.com
Telefon:
06-70/452-0067
Minden jog fenntartva
Vidám Vidrakölykök SE

www.uszasoktatas.sport.hu

Facebook oldalunk