Edzésváltozás
2017. október 04.

Öttusa verseny miatt október 07.-én és 08.-án az edzések helye és időpontja néhány esetben változik.

Szombaton 

8-9 kis vizes csoport - minden a szokásos rendben

9-10  és félhaladó haladó csoport délután 2-3 ig lesz edzés a fedett műugró medencében.

Vasárnap

8-9 kis vizes csoport - minden a szokásos rendben

9-10  és félhaladó haladó csoport a szokásos időben  lesz edzés a fedett műugró medencében.

Tovább
Tanfolyam és edzések
2017. szeptember 11.

Hétvégi kezdő tanfolyam 

szeptember 16.-tól 8-9 óráig

Hétvégi fél haladó és haladó tanfolyam

szeptember 16.-tól 9-10  óráig

Hétköznapokon edzések haladóknak

szeptember 11.-től 16-17 óráig

lesznek tartva  

 

 

 

Tovább
Hétvégi edzések
2017. június 15.

Június 17.-én és 18.-án 8-9-ig lesz edzés a műugróban .

 

 

Tovább
Összes hír
Magyar Úszó Szövetség
Sportklub.lap.hu
Zoggs-úszó felszerelés
Dark Angels Design
uszas.tlap.hu
Úszókorong
2009 Karácsonyi Úszóverseny

Karácsonyi Úszóverseny 2009

jegyzőkönyv



1. 25m hát 2005-ös lány és 2004-2005-ös fiúk részére            
            
1.    Rahner Anna                            48    Vidám Vidrakölykök S.E.

1.    Magyi Zsombor Máté  2005    1:25,1  Vidám Vidrakölykök S.E.

1.    Besenyei Áron           2004      33,9    Vidám Vidrakölykök S.E.
2.    Kun Bálint Barnabás  2004       49,1    Darnyi S.C.

2. 25m lány hát 2004            

1.    Gáspár Luca                           37,4   Vidám Vidrakölykök S.E.
2.    Koren Anikó                           40,0    Darnyi S.C.
3.    Boros Barbara                        47,3    Vidám Vidrakölykök S.E.
4.    Bakobowszky Ella Rose          54,0    Darnyi S.C.
5.    Tomasik Borbála Zsófia           54,4    Darnyi S.C.
6.    Arday-Murphy Laura            1:11,6     Vidám Vidrakölykök S.E.

3. 25m fiú hát 2003            
            
1.    Boros Richárd                       27,7    Vidám Vidrakölykök S.E.
2.    Zilahi Márton                         31,0    Darnyi S.C.
3.    Gombás Bálint                      31,1    Vidám Vidrakölykök S.E.
4.    Hertzka Dominik                   31,4    Vidám Vidrakölykök S.E.
5.    Stir Olivér                             33,3    Darnyi S.C.
6.    Daxler Botond                      36,2    Darnyi S.C.
7.    Osztovits Dénes                   57,1    Vidám Vidrakölykök S.E.
    Nachkebia Ádám    nem indult    Vidám Vidrakölykök S.E.
    Kerek Zalán    nem indult    Vidám Vidrakölykök S.E.

4. 25m lány hát 2003            
            
1.    Gerő Viktória                       25,8    Darnyi S.C.
2.    Májer Anna                         31,4    Vidám Vidrakölykök S.E.
3.    Magyar Luca                       32,4    Darnyi S.C.
4.    Eckhart Júlia                       33,4    Vidám Vidrakölykök S.E.
5.    Csala Regina                      34,7    Darnyi S.C.
6.    Lalátka Viktória                   34,7    Darnyi S.C.
7.    Tevényi Vivien                     36,6    Darnyi S.C.
8.    Gögh Vanda                       42,2    Darnyi S.C.

5. 50m fiú és lány hát 2002            
            
1.    Kovács Dávid                       54,4    Vidám Vidrakölykök S.E.
2.    Török Benjamin                 1:00,0    Vidám Vidrakölykök S.E.
3.    Besenyei Bence                1:01,9    Vidám Vidrakölykök S.E.
4.    Markella Balázs                1:12,9    Vízi Kacsák Úszó Suli
5.    Osztovits Pál                    1:13,4    Vidám Vidrakölykök S.E.
6.    Kaszai Csaba                   1:14,0    Darnyi S.C.
7.    Ágó Gellért                       1:27,3    Vidám Vidrakölykök S.E.
    Lázár Mór    nem indult    Darnyi S.C.
    Enyedi Erik    nem indult    Darnyi S.C.
    Tarjányi Domonkos    nem indult    Vidám Vidrakölykök S.E.
            
1.    Rácz Petra    1:10,0    Darnyi S.C.
2.    Veres Anna    1:14,0    Darnyi S.C.

6. 50m fiú hát 2001            
            
1.    Vékássy Bendegúz               50,8    Szentistvántelepi Iskola
2.    Greilich András                     55,6    Szentistvántelepi Iskola
3.    Győrfi Patrik                         57,2    Darnyi S.C.
4.    Székely Márton                 1:01,8    Szentistvántelepi Iskola
5.    Huszár Ákos                     1:05,3    Darnyi S.C.
6.    Svoboda Balázs                 1:19,1    Vidám Vidrakölykök S.E.
7.    Csizmadia Csongor            1:23,0    Vidám Vidrakölykök S.E.

7. 50m lány hát 2001            
            
1.    Juhász Janka                       53,4    Hatvan
2.    Király Dorottya                     56,0    Vidám Vidrakölykök S.E.
3.    Jobbik Leila                         56,2    Aszód
4.    Petik Panna                      1:01,4    Darnyi S.C.
5.    Tim Réka                          1:02,0    Szentistvántelepi Iskola
6.    Dancsák Mirtill                  1:06,3    Vidám Vidrakölykök S.E.
7.    Szűcs Nikolett                   1:06,5    Szentistvántelepi Iskola
    Jakab Zsófia    nem indult    Vidám Vidrakölykök S.E.
    Kolossay Lili    nem indult    Darnyi S.C.
            
8. 50m fiú hát 2000            
            
1.    Márton Tamás                      56,9    Szentistvántelepi Iskola
2.    Hévizi Balázs                       59,6    Vidám Vidrakölykök S.E.
3.    Mátrai Zoltán                     1:02,9    Szentistvántelepi Iskola
4.    Balogh Viktor                    1:27,1    Vidám Vidrakölykök S.E.
    Székely Regő    nem indult    Darnyi S.C.
    Fórián- Szabó Máté    nem indult    Szentistvántelepi Iskola
    Bánkúti Dávid    nem indult    OSC

9.50m hát 2000 lányok 1999-es fiúk és részére            
            
1.    Schmehl Ádám                      51,8    Szentistvántelepi Iskola
2.    Keszei Mátyás                       52,2    Vidám Vidrakölykök S.E.
3.    Ágó Bernát                          1:06,2    Vidám Vidrakölykök S.E.
            
1.    Osztovits Kinga                    1:08,0    Vidám Vidrakölykök S.E.
2.    Magyi Zsófia Virág                1:47,1    Vidám Vidrakölykök S.E.
    Kovalovszki Rita    nem indult    Szentistvántelepi Iskola

10. 25m mell 2003            
            
1.    Gerő Viktória                      30,6    Darnyi S.C.
2.    Májer Anna                        31,3    Vidám Vidrakölykök S.E.
3.    Tevényi Vivien                    42,8    Darnyi S.C.

1.    Stir Olivér                          45,4    Darnyi S.C.
2.    Gombás Bálint                  49,7    Vidám Vidrakölykök S.E.

11. 50m mell 2002            
            
1.    Gáspár Boldizsár               57,8    Vidám Vidrakölykök S.E.
2.    Frcska Döme                  1:07,8    Vidám Vidrakölykök S.E.
3.    Besenyei Bence              1:10,3    Vidám Vidrakölykök S.E.
4.    Loska Bálint                    1:13,3    Aszód
5.    Fórián-Szabó Miklós        1:18,0    Szentistvántelepi Iskola
    Frank Ádám    nem indult    Szentistvántelepi Iskola
            
1.    Kovács Petra                   1:09,4    Vidám Vidrakölykök S.E.
    Dobrota Csenge    nem indult    Aszód
            
12. 50m fiú mell 2001            

1.    Lelkes Mihály                    57,6    Darnyi S.C.
2.    Milus Dávid                     1:04,0    Vidám Vidrakölykök S.E.
3.    Horváth Mátyás               1:04,6    Darnyi S.C.
4.    Győrfi Patrik                    1:19,2    Darnyi S.C.
5.    Huszár Ákos                   1:24,1    Darnyi S.C.
            
13. 50m lány mell 2001            

1.    Botos Gesztenye            1:00,0    Vidám Vidrakölykök S.E.
2.    Nyitrai Hanna                  1:09,0    Vidám Vidrakölykök S.E.
3.    Májer Zsófia                    1:13,7    Vidám Vidrakölykök S.E.
4.    Nyitrai Eszter                  1:15,2    Vidám Vidrakölykök S.E.
    Jakab Zsófia    nem indult    Vidám Vidrakölykök S.E.

14. 50m mell 2000            
            
1.    Ádám Donát                         51,8    Aszód
2.    Márton Tamás                    1:01,5    Szentistvántelepi Iskola
3.    Mátrai Zoltán                      1:05,1    Szentistvántelepi Iskola
    Székely Regő    nem indult    Darnyi S.C.
            
1.    Borkúti Dóri                         1:07,0    OSC
2.    Osztovots Kinga                  1:32,9    Vidám Vidrakölykök S.E.
    Koltay Lilla    nem indult    Szentistvántelepi Iskola

15. 50m mell 1999            
            
1.    Vékássy Levente                  52,5    Szentistvántelepi Iskola
2.    Horváth Gergely                 1:02,6    Szentistvántelepi Iskola

1.    Váradi Szabó Orsolya           58,3    OSC
2.    Tóth Johanna                     1:05,0    Szentistvántelepi Iskola

16. 50m  mell 1998            

1.    Teleki Emma                        50,2    OSC
2.    Magassy Mercédesz             52,0    Vidám Vidrakölykök S.E.
3.    Bartha Petra                         52,2    OSC
    Szabolcs Kira    nem indult    OSC

1.    Búzás Gergő                        57,8    Darnyi S.C.
            
17. 50m mell 1997            

1.    Sörös Dániel                       53,6    Szentistvántelepi Iskola
            
1.    Dományi Alexandra              51,5    OSC
2.    Rohonczi Anett                 1:00,0    Vízi Kacsák Úszó Suli

18. 25m gyors 2003-as fiúk és 2004-es lányok részére            

1.    Hertzka Dominik                 29,0    Vidám Vidrakölykök S.E.
2.    Zilahi Márton                       31,4    Darnyi S.C.

1.    Gáspár Luca                      48,3    Vidám Vidrakölykök S.E.
    Bakondy Beáta    nem indult    Vidám Vidrakölykök S.E.

19. 50m fiú gyors 2002            

1.    Gáspár Boldizsár                 48,3    Vidám Vidrakölykök S.E.
2.    Kovács Dávid                       51,2    Vidám Vidrakölykök S.E.
3.    Török Benjamin                    56,3    Vidám Vidrakölykök S.E.
3.    Loska Bálint                        56,3    Aszód
5.    Frcska Döme                       57,2    Vidám Vidrakölykök S.E.
6.    Fórián-Szabó Miklós          1:02,8    Szentistvántelepi Iskola
    Lázár Mór    nem indult    Darnyi S.C.
    Tarjányi Domonkos    nem indult    Vidám Vidrakölykök S.E.

20. 50m fiú gyors 2001            

1.    Lelkes Mihály                     43,6    Darnyi S.C.
2.    Milus Dávid                        46,9    Vidám Vidrakölykök S.E.
3.    Vékássy Bendegúz            48,3    Szentistvántelepi Iskola
4.    Horváth Mátyás                  54,1    Darnyi S.C.
5.    Székely Márton                 56,7    Szentistvántelepi Iskola
6.    Greilich András               1:10,5    Szentistvántelepi Iskola

21. 50m lány gyors 2001-2002            
            
1.    Kovács Petra      2002        53,1    Vidám Vidrakölykök S.E.
    Dobrota Csenge  2002    nem indult    Aszód
            
1.    Botos Gesztenye               51,2    Vidám Vidrakölykök S.E.
2.    Juhász Janka                    54,6    Hatvan
3.    Jobbik Leila                       56,5    Aszód
4.    Király Dorottya                  58,6    Vidám Vidrakölykök S.E.
5.    Petik Panna                      59,3    Darnyi S.C.
6.    Szűcs Nikolett                  59,7    Szentistvántelepi Iskola
7.    Májer Zsófia                   1:09,0    Vidám Vidrakölykök S.E.
8.    Tim Réka                       1:16,7    Szentistvántelepi Iskola
    Kolossay Lili        Darnyi S.C.


22. 50m gyors 2000            
            
1.    Ádám Donát                     44,6    Aszód
2.    Hévizi Balázs                 1:00,6    Vidám Vidrakölykök S.E.
    Fórián- Szabó Máté    nem indult    Szentistvántelepi Iskola

1.    Markella Adél                   41,0    Vízi Kacsák Úszó Suli
    Koltai Lilla    nem indult    Szentistvántelepi Iskola

23. 50m fiú gyors 1999            

1.    Vékássy Levente               48,1    Szentistvántelepi Iskola
2.    Horváth Gergely                 49,7    Szentistvántelepi Iskola
2.    Szalay Áron                      49,7    Vízi Kacsák Úszó Suli
3.    Keszei Mátyás                  51,1    Vidám Vidrakölykök S.E.

24. 50m lány gyors 1999            

1.    Tóth Johanna                    46,2    Szentistvántelepi Iskola
2.    Váradi Szabó Orsolya       49,3    OSC
3.    Kiss Csenge                    50,1    Szentistvántelepi Iskola

25. 50m fiú gyors 1998            

1.    Búzás Gergő                      41,6    Darnyi S.C.
2.    Raffaj András                     46,6    Szentistvántelepi Iskola
3.    Vékássy Áron                    47,1    Szentistvántelepi Iskola
4.    Kiss Botond                      49,1    Szentistvántelepi Iskola

26. 50m gyors 1997            

1.    Szalay Gergő                    44,5    Vízi Kacsák Úszó Suli

1.    Dományi Alexandra            46,4    OSC
2.    Rohonczi Anett                  53,4    Vízi Kacsák Úszó Suli

27. 100m vegyes 1998-1997-es fiúk és 1998-as lányok részére            

1.    Vékássy Áron '98              2:01,4    Szentistvántelepi Iskola
            
1.    Szalay Gergő '97              2:01,5    Vízi Kacsák Úszó Suli
            
1.    Magassy Mercédesz        1:49,6    Vidám Vidrakölykök S.E.
2.    Bartha Petra                    1:53,5    OSC

You need to upgrade your Flash Player to version 9 or newer.

              -{Kép-uvse logo.png}-
Nagykép-rugolab.jpg
Nagykép-ksc.jpg
Nagykép-honved.jpg
Nagykép-budapestevezos.jpg

Nagykép-logo-resized.jpg

Hajós Alfréd Sportuszoda
1138 Budapest, XIII. kerület, Margitsziget

Az oktatás helye a fedett tanmedencében,
illetve a fedett 25 méteres medencében van.
Platthyné Hegedüs Ágnes
Úszó szakedző
E-mail: vidamvidrakolykok@gmail.com
Telefon:
06-70/452-0067
Minden jog fenntartva
Vidám Vidrakölykök SE

www.uszasoktatas.sport.hu

Facebook oldalunk