Edzésváltozás
2017. október 04.

Öttusa verseny miatt október 07.-én és 08.-án az edzések helye és időpontja néhány esetben változik.

Szombaton 

8-9 kis vizes csoport - minden a szokásos rendben

9-10  és félhaladó haladó csoport délután 2-3 ig lesz edzés a fedett műugró medencében.

Vasárnap

8-9 kis vizes csoport - minden a szokásos rendben

9-10  és félhaladó haladó csoport a szokásos időben  lesz edzés a fedett műugró medencében.

Tovább
Tanfolyam és edzések
2017. szeptember 11.

Hétvégi kezdő tanfolyam 

szeptember 16.-tól 8-9 óráig

Hétvégi fél haladó és haladó tanfolyam

szeptember 16.-tól 9-10  óráig

Hétköznapokon edzések haladóknak

szeptember 11.-től 16-17 óráig

lesznek tartva  

 

 

 

Tovább
Hétvégi edzések
2017. június 15.

Június 17.-én és 18.-án 8-9-ig lesz edzés a műugróban .

 

 

Tovább
Összes hír
Magyar Úszó Szövetség
Sportklub.lap.hu
Zoggs-úszó felszerelés
Dark Angels Design
uszas.tlap.hu
Úszókorong
2007 Gyermeknapi Úszóverseny

Gyermeknapi Úszóverseny

                      
1. 25m hát 2002 fiú                            

1. Tamás Jonatán 33,8 LDC                            

2. Gáspár Boldizsár 1:00,0 LDC                            

3. Karcag Ruben 1:04,1 LDC                            

2. 25m hát 2003 lány                            

1.Simon Dorka 2003 0:56,3 LDC                            

3. 25m hát 2002 lány                            

1. Mészáros Mária 34,4 LDC

2. Varga Luca 35,0 LDC

3. Andréka Panna 38,1 Új-hullám

4. Szabó Nikolett 41,0 VSE

5. Jónás Csilla 41,1 VSE

6. Ötvös Kinga 44,0 LDC

7. Méri Janka 46,5 Roland

4. 25m hát 2001 fiú

1.Pardi Bende 25,3 UTE                            

2.Várszegi Balázs 31,8 VSE                            

3.Havasi Márton 38,3 Új-hullám                             
4.Rékasi Zsigmond Károly 39,1 Lindasport                            
 5.Havasi Benedek 39,8 Új-hullám                            
 6.Kósa Zoltán 45,8 VSE                            
7.Táncos Marcell 47,8 Új-hullám                            

8.Illés Balázs 50,6 VSE                            

7.Gulácsi Máté 1:02 Lindasport                            

6.Erőss Gábor 1:04 LDC                            

5. 25m hát 2001 lány                            

1.Mutlak Jázmin 35,4 DTSC

2.Szűcs Kata 36,0 Új-hullám                            

3.Peller Zsuzsanna 38,2 Új-hullám

4.Jakab Zsófia 39,4 LDC                            

5.Papp Rebeka 40,9 LDC                            

6.Téren Zita 42,8 Roland                            

7.Kósa Bernadett 46,2 VSE

8.Szendrei Eszter 58,4 LDC                            

9.Ivánkovics Luca 1:14,3 LDC                            

6. 25m hát 2000 fiú                            

1.Nagy Kristóf 29,7 DTSC                            

2.Gaál Bendegúz 29,8 VSE                            

3.Filipszky Gábor 30,3 VSE                            

4.Kádár-Németh Kristóf 30,5 Új-hullám                            

5.Szabó Márk 32,3 Új-hullám                            

6.Andréka Balázs 32,6 Új-hullám

7.Gálicz Péter 32,7 VSE

8.Garaczi Gergely 34,0 Új-hullám

9.Legéndi László 34,5 VSE

9.Jónás Csaba 34,5 VSE                            

11.Klein Patrik 42,3 LDC                            

12.Ötvös Mihály 50,4 LDC                            

13.Knoll Dániel 1:25 Lindasport                            

7. 25m hát 2000 lány                            

1.Juhász Janka 23,3 LDC                            

2.Spinyhert Fanni 25,4 VSE

3.Fuchs Réka 29,4 LDC                            

4.Gáspár Dorina 30,9 DTSC                            

5.Lévai Dorottya 31,1 Roland                            

6.Laczkó Regina 34,0 LDC                            

7.Rohács Réka 34,6 VSE                            

8.Budai Kitti 34,9 Új-hullám                            

9.Szűcs Réka 35,6 Új-hullám

10.Laczkó Zita 39,3 LDC

11.Szabó Dóri 41,6 Lindasport                            

8. 50m hát 1999 lány kezdők                            

1.Szendrei Zsófia 1:08,3 LDC                            

2.Kun-Gazda Gabriella 1:09,9 DTSC                            

3.Kun-Gazda Hajnalka 1:11,0 DTSC                            

4.Várszegi Csenge 1:11,2 VSE                            

5.Rácz Lili 1:12,2 VSE                            

6.Kósa Réka 1:13,4 VSE                            

7.Kiss Eszter UTE                            

9. 50m hát 1999 fiú kezdők                            

1.Virág Tamás 1:14,4 VSE                            

10. 50m gyors-hát 1999 fiú                            

1.Kupfersmidt Norbert 44,5 OSC                            

2.Szabó Marcell 47,2 LDC

3.Farkas Bence 48,4 VSE                            

4.Kelemen Mihály 48,9 Új-hullám

5.Koncz Péter 56,2 Új-hullám

6.Budai József 57,6 Új-hullám

7.Tamás Izsák 58,5 LDC

8.Lendvai Benedek 58,6 Roland

9.Róth Egon 58,7 LDC                            

10.Ónodi Norbert 59,7 Új-hullám

11.Peller Krisztián 1:02 Új-hullám                            

12.Schäffer Gábor 1:00,4 Új-hullám                            

13.Tormási Tivadar 1:07,8 Új-hullám                            

14.Hauf Kristóf 1:19 Új-hullám                            

11. 50m gyors-hát 1999 lány                            

1.Váradi Dorina 50,2 VSE

2.Szegezdi Anna 57,8 OSC                            

3.Demkó Vanda 58,4 LDC

4.Szabó Zita 58,5 VSE

5.Csala Rozália 58,6 DTSC

6.Fóti Laura 59,5 VSE                            

7.Kiss Eszter 1:01,6 UTE                            

8.Kovács Lili 1:03,7 LDC                            

9.Kálmán Krisztina 1:07,4 DTSC

10.Bodza Mirjam 1:09,8 Új-hullám                            

11.Szabó Réka 1:18,5 Lindasport

12.Rács Lili 1:19 DTSC                            

12. 100m gyors 1999 lány                            

1.Simon Gréta 1:48,1 LDC                            

2.Bodrogi Sára 1:52,4 UTE                            

13. 100m gyors 1999 vízilabdás fiúk                            

1.Tóth Benedek 1:33,2 UTE

2.Litvinov Georgij 1:35,6 UTE                            

3.Vad Levente 1:36,4 UTE

4.Mezei Zsombor 1:40,5 UTE                            

14. 50m gyors-hát 1998 fiú                            

1.Kerekes Szilárd 44,0 VSE

2.Kibédi Botond 47,9 OSC

3.Bíró Zsombor 48,6 DTSC                            

4.Simó Norbert 52,7 VSE                            

5.Dalnoki Marcell 53,1 Lindasport                            

6.Póta Krisztián 53,8 VSE                            

7.Havasi Gergely 56,0 Új-hullám                            

8.Szabó Patrik 57,7 Új-hullám

9.Szabó Pál 57,8 Új-hullám

10.Bakos Bence 1:02 DTSC                            

11.Szűcs Viktor 1:04,6 Új-hullám                            

15. 50m gyors-hát 1998 lány                            

1.Varga Csenge 42,1 OSC

2.Várszegi Réka 45,8 OSC

3.Braun Enikő 1:01,1 Új-hullám                            

4.Doma Borbála 1:14 LDC

5.Szilágyi Dóra 1:17,3Új-hullám                            

16. 100m gyors 1998 vízilabdás lány                            

1.Herczka Orsolya 1:32,1UTE                            

17. 100m gyors 1998 vízilabdás fiú                            

1.Mészáros Nándor 1:30,2 UTE

 

2.Mándoki László 1:35,1 OSC                            

3.Hován Martin 1:40,3 UTE                            

4.Tüttő Máté 1:46,7 UTE                            

5.Korbács Gábor 1:48,8 UTE                            

6.Kertész Brúnó 1:55 UTE                            

18. 50m hát-mell 1997 fiú                            

1.Bodza Máté 1:03,6 Új-hullám                            

2.Illés Bence 1:04,6 VSE

3.Filipszky László 1:07,3 VSE

4.Zubor Krisztián 1:21,2 Lindasport                            

5.Gráber Péter 1:28 Lindasport                            

19. 50m hát-mell 1997 lány                            

1.Temesvári Vanda 48,3 OSC

2.Palágyi Nikolett 59,3 Új-hullám

3.Horváth Gabriella 1:04,8 VSE                            

20. 100m gyors 1997 vízilabdás fiúk                            

1.Szabó Hornos Norbert 1:23,2 OSC

2.Bartus Tamás 1:31,2 UTE

3.Ecker Máté 1:37,6 UTE

4.Mucsi György 1:44 UTE

5.Maghmoumah Áref 1:53,3 UTE                            

6.Vincze Gábor 1:56,9 UTE                            

21. 50m hát-mell 1996 fiú                            

1.Fekete Tamás 49,1 LDC

2.Fekete Zoltán 49,5 LDC

3.Papp Richárd 50,9 LDC

4.Szivek Domonkos 52 Új-hullám                            

5.Bella Krisztián 53,5 Új-hullám                            

6.Váradi Ádám 55,6 VSE                            

22. 50m hát-mell 1996 lány                            

1.András Anna 52,5 LDC

2.Petrics Atina 59,6 DTSC                            

3.Herczeg Dorottya 1:01,7 VSE                            

23. 100m gyors 1995-93 fiú                            

1.Kisbalázs Márton 1:18 VSE                            

2.Póta Bence 1:21,2 Új-hullám                            

3.Sziráczki Tibor 1:25,1 DTSC

4.Stadler Tamás 1:38,6 Új-hullám

5.Ladiánszki Tibor 1:55 Új-hullám                            

6.Tapuska Ákos 2:00 LDC                            

24. 100m gyors 1995 lány                            

1.Jenei Csenge 1:57,2 Új-hullám                            

2.Horváth Erzsébet 2:13 VSE                            

3.Doma Sára 2:32,4 LDC                            

25. 100m gyors 1994-93 lány                            

1.Ádám Flóra 1:26,1 OSC

2.Korok Adél 1:48,0 Új-hullám                            

3.Wippenhauser Rebeka 1:49,5 Új-hullám

3.Bencze Anikó 2:25,7 DTSC                            

26. 100m gyors 1995 lány                             

1.Brandner Niki 1:38 UTE                            

27. 100m gyors 1996 lány                            

1.Szántó Nikolett 1:16,6 UTE                            

2.Horváth Rita 1:26,4 UTE                            

3.Varjú Dorottya 1:32,4 UTE                            

28. 100m gyors 1997 lány                            

1.Pőcze Júlia 1:17,7 Széchy SE                            

2.Nemeskéri Zsófia 1:33,3 UTE                            

29. 100m gyors 1996 fiú vízilabdások                            

1.Kertész Gergő 1:46,9 UTE

2.Kenéz Botond 1:53,7 UTE

3.Farczády Balázs 1:57 UTE E                            

30. 100m gyors 1992 fiú

1.Geda Marci 1:22 LDC                            

31. 100m gyors 1989 fiú

1:Geda Zoltán 1:30,7 LDC                            

32. Gólya viszi a fiát családi                            

1.Madaras család LDC                            

2.Bíró család DTSC                            

3.Ötvös család LDC                            

A sorrend megjelölése nélkül sikeresen szerepeltek:                            

Mészáros calád OSC                            

Havasi család Új-hullám                            

Laczkó család LDC                            

Fekete család LDC                            

Szabó család LDC                            

Papp család LDC                            

Póta család Vecsés SE                            

Gálicz család Vecsés SE                            

Kerekes család Vecsés SE                            

Tánczos család Új-hullám                            

Kovács család LDC                            

Lévai család Roland                            

Lendvai család Roland                            

Téren család Roland                            

Méri család Roland                            

Rozgonyi család Új-hullám                            

Erőss család LDC                            

Gáspár család LDC                            

Jakab család LDC                            

Kertész család UTE                            



A verseny támogatói:                            

Mc Donald’s /Margithíd/                            
                            
Don Pepe                            

Margitszigeti ásványvíz                            

Minimax                            

Sztársport                            

Spotime magazin                            

Gáspár család                            

Tamás család                         

You need to upgrade your Flash Player to version 9 or newer.

              -{Kép-uvse logo.png}-
Nagykép-rugolab.jpg
Nagykép-ksc.jpg
Nagykép-honved.jpg
Nagykép-budapestevezos.jpg

Nagykép-logo-resized.jpg

Hajós Alfréd Sportuszoda
1138 Budapest, XIII. kerület, Margitsziget

Az oktatás helye a fedett tanmedencében,
illetve a fedett 25 méteres medencében van.
Platthyné Hegedüs Ágnes
Úszó szakedző
E-mail: vidamvidrakolykok@gmail.com
Telefon:
06-70/452-0067
Minden jog fenntartva
Vidám Vidrakölykök SE

www.uszasoktatas.sport.hu

Facebook oldalunk