Edzésváltozás
2017. október 04.

Öttusa verseny miatt október 07.-én és 08.-án az edzések helye és időpontja néhány esetben változik.

Szombaton 

8-9 kis vizes csoport - minden a szokásos rendben

9-10  és félhaladó haladó csoport délután 2-3 ig lesz edzés a fedett műugró medencében.

Vasárnap

8-9 kis vizes csoport - minden a szokásos rendben

9-10  és félhaladó haladó csoport a szokásos időben  lesz edzés a fedett műugró medencében.

Tovább
Tanfolyam és edzések
2017. szeptember 11.

Hétvégi kezdő tanfolyam 

szeptember 16.-tól 8-9 óráig

Hétvégi fél haladó és haladó tanfolyam

szeptember 16.-tól 9-10  óráig

Hétköznapokon edzések haladóknak

szeptember 11.-től 16-17 óráig

lesznek tartva  

 

 

 

Tovább
Hétvégi edzések
2017. június 15.

Június 17.-én és 18.-án 8-9-ig lesz edzés a műugróban .

 

 

Tovább
Összes hír
Magyar Úszó Szövetség
Sportklub.lap.hu
Zoggs-úszó felszerelés
Dark Angels Design
uszas.tlap.hu
Úszókorong
2011 Nyuszi Kupa

Hét végén több mint 100 indulóval megtartottuk az idei Nyuszi Kupa Úszóversenyünket.Az összefoglaló ezen a linken tekinthető meg. 11 percnél kezdődik rólunk a felvétel.

6 vendég csapat és a házigazda Vidám Vidrakölykök részvételével zajlott az idei verseny. A legkisebb induló 4 éves volt a legidősebb pedig már nagypapa. A gyerekek 2 versenyszámban és egy váltóban úszhattak. Nagyon népszerűek voltak a családi váltók. Több lelkes nagyszülő is versenyre kelt az unokájáért. Végül mindenki ajándékkal és az elmaradhatatlan csokinyúllal távozott. 

A versenyt a népszerű sportriporter Hajdú B. István végig közvetítette. Az MTV 1 stábja is jelen volt. Számos interjút készített a gyerekekkel, amit  jövő szombaton a "Mozdulj" című műsorban fognak leadni.

Reméljük sok kis gyereknek sikerült örömet szereznünk!

Fényképek a galériában.

 

2011 Nyuszi Kupa Úszóverseny
Eredmények








1.     25m lány hát 2007-2006 és 25 m fiú hát 2006




1. Kirwan Madeline   2007 43,4 Vidám Vidrakölykök SE




1. Vanek Zsófia      2006 39,5 Vízipók
1. Hais Fruzsina     2006 39,5 Honvéd
3. Gáspár Csenge  2006 42,0 Vidám Vidrakölykök SE
4. Kis Jakab Noa   2006 1:02,4 Vidám Vidrakölykök SE




1. Kék András      2006 1:13,6 Vidám Vidrakölykök SE








2.     50m fiú hát 2005





1. Balázs Attila  2002  vk 1:30,8 Vidám Vidrakölykök SE




1. Gyarmati Gábor 1:13,3 Vidám Vidrakölykök SE
2. Hajdú Balázs 1:17,3 Vidám Vidrakölykök SE
3. Horváth Milán 1:24,8 DTSC/Anikó
3. Ravasz Dávid 1:24,8 Vízipók








3.     50m lány  hát 2005





1. Rahner Anna 1:04,6 Vidám Vidrakölykök SE
2. Fekete Dóra 1:13,9 DTSC/Anikó
3. Szellák Daniella 1:20,0 Vidám Vidrakölykök SE
4. Balázs Eszter 1:37,9 Vidám Vidrakölykök SE
5. Daruka Sára 2:20,3 DTSC/Anett








4.     50 m fiú hát 2004





1. Stiegler Nándi 57,7 SzVse-Turbo
2. Kolossay Botond 58,1 DTSC/Anikó
3. Dorn Dávid 1:03,6 SzVse-Turbo
4. Kirwan Dominic 1:04,3 Vidám Vidrakölykök SE
5. Müller Bálint 1:06,0 DTSC/Anett
6. Tóth Bence Viktor 1:06,5 Vidám Vidrakölykök SE
7. Kun Bálint Barnabás 1:07,8 DTSC/Gergő
8. Urbán Benedek 1:12,2 DTSC/Anett
10. Kovács Bence 1:19,2 DTSC/Anett
9. Buzás Péter 1:19,5 DTSC/Anett
11. Pályi Zoltán Balázs 2:02,6 DTSC/Anett








5.     50m lány hát 2004





1. Gáspár Luca 1:00,3 Vidám Vidrakölykök SE
2. Kovács Léna 1:11,9 DTSC/Anett
3. Azari Laura 1:16,0 DTSC/Anett
4. Sóti Virág 1:20,6 Vidám Vidrakölykök SE
5. Móczár Melinda 1:30,9 DTSC/Anett
6. Lehel Fanni 1:40,9 DTSC/Anett
7. Móczár Jázmin 1:44,8 DTSC/Anett
8. Varga Dóra 1:59,0 DTSC/Anett








6.     50m fiú hát 2003





1. Zilahi Márton 53,9 DTSC/Anett
2. Vadler Vilmos 56,5 DTSC/Tomi
3. Schwindl Ábel 57,5 Vízipók
4. Drijver Bertold 57,8 Vidám Vidrakölykök SE
5. Szabó Bence 58,9 Vidám Vidrakölykök SE
6. Nagy Gusztáv 59,8 Cápasuli
7. Csákvári Ádám 1:00,0 Vidám Vidrakölykök SE
8. Bártfai Péter 1:02,7 Vidám Vidrakölykök SE
9. Gombás Bálint 1:03,0 Vidám Vidrakölykök SE
10. Békási András 1:06,0 Szentistvántelepi DSE
11. Buti Balázs 1:10,5 Szentistvántelepi DSE
12. Magyari Zalán 1:17,9 Szentistvántelepi DSE
13. Márton Gergő 1:26,1 Szentistvántelepi DSE




1. Gonzálen Gergő  1999  vk 1:05,6 Vidám Vidrakölykök SE








7.     50m lány hát 2003





1. Kirwan Charlotte 52,8 Vidám Vidrakölykök SE
2. Gerő Viktória 53,1 DTSC/Anikó
3. Ninya Nóra 54,5 SzVse-Turbo
4. Schwindl Jutka 58,2 Vízipók
5. Eckhart Júlia 1:00,1 DTSC/Anikó
6. Gilicze Zsófia 1:01,2 DTSC/Anikó
7. Hegyi Borbála 1:02,4 Szentistvántelepi DSE
8. Májer Anna 1:03,5 Vidám Vidrakölykök SE
9. Mógor Kiara Ajsa 1:04,2 Vidám Vidrakölykök SE








8.     50m fiú hát 2002





1. Kirwan Benedicht   vk 45,3 Vidám Vidrakölykök SE




1. Pintér Áron 45,0 SzVse-Turbo
2. Kovács Dávid 48,0 Vidám Vidrakölykök SE
3. Gáspár Boldizsár 48,6 Vidám Vidrakölykök SE
4. Balázs László 1:00,9 Vidám Vidrakölykök SE
5. Rehus Csongor 1:01,8 DTSC/Anett
6. Fórián-Szabó Miklós 1:02,9 Szentistvántelepi DSE
7. Mészáros László 1:06,5 Vidám Vidrakölykök SE








9.     50m lány hát 2002





1. Kovács Petra 49,7 Vidám Vidrakölykök SE
2. Kálmán Diána 54,8 DTSC/Anett
3. Répás Róza 55,1 DTSC/Anett
4. Simon Laura 58,6 Szentistvántelepi DSE
5. Kiss Patrícia 1:00,9 DTSC/Anikó
6. Berkes Nóra 1:01,9 Szentistvántelepi DSE
7. Krichenbaum Dalma 1:11,2 Szentistvántelepi DSE








10.    50m fiú hát 2001





1. Tamás Brúnó 44,0 SzVse-Turbo
2. Székely Márton 51,5 Szentistvántelepi DSE
2. Lukács Bence 51,5 SzVse-Turbo
3. DiFranco Stefano 59,2 Cápasuli








11.    50m lány hát 2001





1. Dorn Julcsi 49,5 SzVse-Turbo
2. Botos Gesztenye 51,5 Vidám Vidrakölykök SE
3. Simon Kinga 53,4 Cápasuli
3. Király Dorottya 53,4 Vidám Vidrakölykök SE
4. Dobos Petra 54,8 DTSC/Anett
5. Makai Tamara 55,9 DTSC/Anett
6. Tim Réka 57,1 Szentistvántelepi DSE
7. Berta Zsófi 57,8 DTSC/Gergő
8. Hegedüs Réka 58,0 DTSC/Anett
9. Dancsák Mirtill 1:00,5 Vidám Vidrakölykök SE
10. Diósi Linda 1:01,9 DTSC/Anett
11. Kocsán Brigitta 1:06,2 DTSC/Tomi
12. Dobos Dalma 1:07,5 DTSC/Tomi
13. Csonka Kinga 1:12,2 DTSC/Anett








12.    50m fiú hát 2000





1. Hegyi Lehel 50,8 Szentistvántelepi DSE
2. Forián-Szabó Máté 52,1 Szentistvántelepi DSE
3. Hévizi Balázs 52,4 Vidám Vidrakölykök SE
4. Balogh Viktor 54,3 Vidám Vidrakölykök SE
5. Zöld Krisztián 54,5 SzVse-Turbo
6. Falus Áron 57,0 SzVse-Turbo
7. Kereszturi András 1:00,4 Szentistvántelepi DSE
8. Farkas Olivér 1:04,1 Szentistvántelepi DSE








13.    50m lány hát 2000





1. Kálmán Dorottya 46,7 DTSC/Anett
2. Mészáros Dóra 48,8 Cápasuli
3. Mátyus Zoé 51,6 DTSC/Gergő
4. Rudnóy Luca 53,8 DTSC/Tomi
5. Szűcs Veronika 59,4 Szentistvántelepi DSE
6. Bereczki Tünde 59,5 DTSC/Anett








14.    25m lány gyors láb 2006-2007





1. Kirwan Madeline  2007 1:36,0 Vidám Vidrakölykök SE




1. Vanek Zsófia 37,7 Vízipók
2. Hais Fruzsina 38,9 Honvéd
3. Gáspár Csenge 50,4 Vidám Vidrakölykök SE
4. Kis Jakab Noa 1:20,3 Vidám Vidrakölykök SE








15.    25m fiú és lány  mell 2005





1. Gyarmati Gábor 43,5 Vidám Vidrakölykök SE
2. Ravasz Dávid 58,1 Vízipók
3. Hajdú Balázs 58,5 Vidám Vidrakölykök SE




1. Rahner Anna 41,8 Vidám Vidrakölykök SE
2. Fekete Dóra 49,2 DTSC/Anikó
3. Szellák Daniella 52,2 Vidám Vidrakölykök SE








16.    50m fiú és lány mell 2004





1. Kolossay Botond 1:08,0 DTSC/Anikó
2. Dorn Dávid 1:09,3 SzVse-Turbo
3. Kun Bálint Barnabás 1:21,9 DTSC/Gergő
4. Kirwan Dominic 1:29,5 Vidám Vidrakölykök SE
5. Tóth Bence Viktor 2.03,9 Vidám Vidrakölykök SE




1. Gáspár Luca 1:14,1  Vidám Vidrakölykök SE
2. Sóti Virág 1:32,4  Vidám Vidrakölykök SE








17.    50m fiú mell 2003





1. Lengyel Miksa 1:01,6 Cápasuli
2. Zilahi Márton 1:02,0 DTSC/Anett
3. Zilahi Bence 1:03,6 DTSC/Anett
4. Schwindl Ábel 1:03,7 Vízipók
5. Márton Gergő 1:05,3 Szentistvántelepi DSE
6. Csákvári Ádám 1:06,3 Vidám Vidrakölykök SE
7. Vadler Vilmos 1:16,0 DTSC/Tomi
8. Drijver Bertold 1:16,9 Vidám Vidrakölykök SE
9. Bártfai Péter 1:17,8 Vidám Vidrakölykök SE
10. Szabó Bence 1:24,2 Vidám Vidrakölykök SE
11. Gombás Bálint 1:34,6 Vidám Vidrakölykök SE




1. Gonzálen Gergő  1999  vk 1:26,7 Vidám Vidrakölykök SE








18.    50m lány mell 2003





1. Gerő Viktória 59,4 DTSC/Anikó
2. Schwindl Jutka 1:04,1 Vízipók
3. Májer Anna 1:05,1 Vidám Vidrakölykök SE
4. Kirwan Charlotte 1:07,6 Vidám Vidrakölykök SE
5. Eckhart Júlia 1:09,5 DTSC/Anikó
6. Gilicze Zsófia 1:28,6 DTSC/Anikó
7. Mógor Kiara Ajsa 1:31,1 Vidám Vidrakölykök SE
8. Hegyi Borbála 1:38,4 Szentistvántelepi DSE








19.    100m fiú vegyes 2002





1. Kirwan Benedicht   1:37,4 Vidám Vidrakölykök SE




1. Pintér Áron 1:38,3 SzVse-Turbo
2. Kovács Dávid 1:41,9 Vidám Vidrakölykök SE
3. Gáspár Boldizsár 1:45,0 Vidám Vidrakölykök SE
4. Forián-Szabó Miklós 2:23,4 Szentistvántelepi DSE
5. Balázs László 2:25,4 Vidám Vidrakölykök SE








20.    100m lány vegyes 2002-2000





2002-esek:

1. Kiss Patrícia 2:09,6 DTSC/Anikó
2. Berkes Nóra 2:15,0 Szentistvántelepi DSE





2000-resek:

1. Mészáros Dóra 1:45,9 Cápasuli
2. Rudnóy Luca 2:00,2 DTSC/Tomi
3. Mátyus Zoé 2:05,7 DTSC/Gergő








21.    100m fiú vegyes 2001





1. Tamás Brúnó 1:37,3 SzVse-Turbo
2. Lukács Bence 1:46,9 SzVse-Turbo
3. DiFranco Stefano 1:58,4 Cápasuli
4. Székely Márton 2:00,2 Szentistvántelepi DSE




22.    100m lány vegyes 2001




1. Dorn Júlia 1:51,8 SzVse-Turbo
2. Botos Gesztenye 1:58,1 Vidám Vidrakölykök SE
3. Király Dorottya 2:07,3 Vidám Vidrakölykök SE
4. Tim Réka 2:11,2 Szentistvántelepi DSE
5. Dancsák Mirtill 2:12,8 Vidám Vidrakölykök SE
6. Májer Zsófia 2:26,1 Vidám Vidrakölykök SE




23.    100m fiú vegyes 2000




1. Zöld Krisztián 1:50,2 SzVse-Turbo
5. Hegyi Lehel 1:54,8 Szentistvántelepi DSE
7. Kereszturi András 2:04,6 Szentistvántelepi DSE
6. Balogh Viktor 2:07,6 Vidám Vidrakölykök SE
2. Hévizi Balázs 2:09,8 Vidám Vidrakölykök SE
3. Forián-Szabó Máté 2:10,9 Szentistvántelepi DSE
4. Mátrai Zoltán 2:15,4 Szentistvántelepi DSE








24.    Váltó I.kat. (1 gyerek és 1 szülő)




1. Király Dorottya 36,9 Vidám Vidrakölykök SE
2. Hévizi Balázs 40,0 Vidám Vidrakölykök SE
3. Mátyus Zoé 40,2 DTSC/Gergő
4. Dancsák Mirtill 41,0 Vidám Vidrakölykök SE
5. Szabó Bence 42,7 Vidám Vidrakölykök SE
6. Hegedüs Réka 45,2 DTSC/Anett
7. Botos Gesztenye 45,8 Vidám Vidrakölykök SE
8. Kolossay Botond 48,2 DTSC/Anikó
9. Kun Bálint Barnabás 49,3 DTSC/Gergő
10. Makai Tamara 49,4 DTSC/Anett
11. Vanek Zsófia 52,1 Vízipók
12. Azari Laura 54,6 DTSC/Anett
13. Hais Fruzsina 55,7 Honvéd
14. Drijver Bertold 56,8 Vidám Vidrakölykök SE
15. Urbán Benedek 1:01,1 DTSC/Anett
16. Pályi Zoltán Balázs 1:02,8 DTSC/Anett

Rehus Csongor

DTSC/Anett

Lehel Fanni

DTSC/Anett








25.     Váltó II.kat. (2 gyerek és 1 szülő)




1. Kovács család 52,5 Vidám Vidrakölykök SE
2. Kálmán család 59,8 DTSC/Anett
3. Kereszturi-Székely 1:02,3 Szentistvántelepi DSE
4. Gáspár család 1:03,7 Vidám Vidrakölykök SE
5. Schwindl család 1:08,0 Vízipók
6. Dorn család 1:12,9 SzVse-Turbo
7. Májer család 1:26,2 Vidám Vidrakölykök SE
8. Mátyus család 1:26,7 DTSC/Gergő
9. Oláh család 1:46,7 SzVse-Turbo








26.     Váltó III.kat. (1 gyerek-1 nagyszülő- 1 szülő)




1. Dorn család 54,0 SzVse-Turbo
2. Oláh család 1:01,8 SzVse-Turbo
3. Szűcs család 1:09,3 Szentistvántelepi DSE
4. Sóti család 1:12,6 Vidám Vidrakölykök SE
5. Buzás család 1:17,0 DTSC/Anett
6. Bereczki család 1:18,3 DTSC/Anett
7. Kolossay család 1:20,2 DTSC/Anikó
8. Szellák család 1:33,2 Vidám Vidrakölykök SE

 

You need to upgrade your Flash Player to version 9 or newer.

              -{Kép-uvse logo.png}-
Nagykép-rugolab.jpg
Nagykép-ksc.jpg
Nagykép-honved.jpg
Nagykép-budapestevezos.jpg

Nagykép-logo-resized.jpg

Hajós Alfréd Sportuszoda
1138 Budapest, XIII. kerület, Margitsziget

Az oktatás helye a fedett tanmedencében,
illetve a fedett 25 méteres medencében van.
Platthyné Hegedüs Ágnes
Úszó szakedző
E-mail: vidamvidrakolykok@gmail.com
Telefon:
06-70/452-0067
Minden jog fenntartva
Vidám Vidrakölykök SE

www.uszasoktatas.sport.hu

Facebook oldalunk