Tanfolyam és edzések
2017. szeptember 11.

Hétvégi kezdő tanfolyam 

szeptember 16.-tól 8-9 óráig

Hétvégi fél haladó és haladó tanfolyam

szeptember 16.-tól 9-10  óráig

Hétköznapokon edzések haladóknak

szeptember 11.-től 16-17 óráig

lesznek tartva  

 

 

 

Tovább
Hétvégi edzések
2017. június 15.

Június 17.-én és 18.-án 8-9-ig lesz edzés a műugróban .

 

 

Tovább
nyári táborok
2017. április 03.

Idén Balatonon és Budapesten is szervezünk úszótáborokat.

Lesz napközis rendszerű tábor Tihanyban és Budapesten, valamint bentlakásos tábor Balatonföldváron.

Részletek itt találhatók.

Tovább
Összes hír
Magyar Úszó Szövetség
Sportklub.lap.hu
Zoggs-úszó felszerelés
Dark Angels Design
uszas.tlap.hu
Úszókorong
2006 Nyuszi Kupa

NYUSZI KUPA Úszóverseny 2006

            
25m lány hátúszás kezdő kategória 1999 és később születetteknek                            

1. Nagy Eszter (2002) Baluswim                            

1. Énekes Réka (2001) LDC                            

2. Papp Rebeka (2001) LDC                            

3. Nyitrai Hanna (2001) LDC                            

1. Laczkó Zita (2000) LDC                            

2. Laczkó Regina (2000) LDC                            

1. Fekete Fanni Zsófia (1999) Baluswim                            

2. Kovács Lili (1999) LDC                            

3. Kálmán Krisztina (1999) DTSC/Ági                            

4. Peritty Henrietta (1999) LDC                            

25m fiú hátúszás kezdő kategória 1999 és később születetteknek                            

1. Tamás Jonatán (2002) LDC                            

1. Diák Dezső (2000) LDC                            

2. Nagy Ádám (2000) Baluswim                            

3. Kalotai Dávid (2000) LDC                            

4. Klein Patrik (2000) LDC                            

1. Tóth Benedek (1999) UTE /vizilabda                            

2. Szabó Marcell (1999) LDC                            

2. Kenyeres Zoltán (1999) DTSC/Zoli                            

4. Madaras Ádám (1999) LDC                            

5. Szöllősi György (1999) LDC                            

25m lány mellúszás 1999-2000                            

1. Kassai Odett (2000) LDC

2. Fuchs Réka (2000) LDC

3. Lévai Dorottya (2000) DTSC/Roland

1. Simon Gréti (1999) LDC

2. Bartos Virág (1999) DTSC/Olga

3. Krauter Kira (1999) DTSC/Ági

4. Jelinek Ráhel Panna (1999) DTSC/Ági



25m fiú mellúszás 1999-2000                            

1. Róth Egon (2000) LDC                            

2. Lendvai Benedek (2000) DTSC/Roland                            

1. Tamás Izsák (1999) LDC                            

2. Keszei Mátyás (1999) DTSC/Roland                            

3. Krauter Bence (1999) DTSC/Ági                            

50m lány mellúszás ’98                            

1. Varga Csenge OSC                            

2. Nagy Kata Baluswim                            

3. Várszegi Réka UTE                            

4. Laczkó Zsófia LDC                            

5. Szabó Emma OSC                            

6. Kalotai Zsófia LDC                            

50m fiú mellúszás ’98                            

1. Mándoki László UTE/vizilabda                            

2. Czirják Balázs LDC                            

3. Kibédi Botond OSC                            

4. Magony Marcell DTSC/Ági                            

5. Füzesi Ferenc LDC                            

6. Szilágyi Krisztián LDC                            

7. Bogdán Gergő DTSC/Zoli                            

8. Krenjiczki László DTSC/Olga                            



50m lány gyorsúszás ’97                            

1. Nemeskéri Zsófia UTE

2. Mecseki Flóra UTE

3. Temesvári Vanda OSC

3. Hetesi Cintia LDC

4. Bogáti Boróka OSC

5. Smithing Júlia LDC

6. Bódis Anna Laura OSC

7. Csúvár Csenge OSC

50m fiú gyorsúszás ’97                            

1. Sóvári Dániel Baluswim                            

2. Szabó Hornos Norbert OSC                            

3. Smithing János LDC                            

4. Wagner Jakab UTE/vizilabda                            

5. Hanifa Muhrammed Számi OSC                            

6. Kalinszky Zsolt DTSC/Ági                            

7. Oberfrank Márton UTE/vizilabda                            

8. Nagy Bendegúz DTSC/Ági                            

9. Herényes Soma DTSC/Ági                            





50m lány gyorsúszás ’96                            

1. Szántó Nikolett UTE/vizilabda                            

2. Varjú Dorottya UTE/vizilabda                            

3. Horváth Rita UTE/vizilabda                            

4. Hammerling Vivien OSC                            

5. András Anna LDC                            

6. Peritty Marietta LDC                            

50m fiú gyorsúszás ’96                            

1. Sóvári Gergely Baluswim                            

2. Zádor Tamás LDC                            

3. Fekete Zoltán LDC                            

4. Papp Richárd LDC                            

5. Feró Patrik UTE/vizilabda                            

6. Fekete Tamás LDC                            

7. Murányi Mátyás UTE/vizilabda                            

8. Pizmány Marcell UTE/vizilabda                            

75m lány vegyes (hát-mell-gyors) ’95                            

1. Kiss Cintia UTE/vizilabda                            

2. Zsifcsák Emese UTE/vizilabda                            

3. Lőrincz Petra UTE/vizilabda                            

4. Brander Nikolett UTE/vizilabda                            

5. Leisztinger Evelin LDC                            

6. Kiss Orsolya LDC                            

7. Bordács Dorka DTSC/Ági                            

75m fiú vegyes (hát-mell-gyors) ’95-’89                            

1. Tapuska Ákos (1995) LDC                            

2. Keszei Balázs (1995) DTSC/Roland                            

3. Homoki Kristóf (1995) LDC                            

1. Fekete András (1994) LDC                            

1. Molnár Levente (1993) LDC                            

1. Tapuska Márk (1992) LDC                            

2. Geda Marci (1992) LDC                            

1. Geda Zoltán (1989) LDC                            

75m lány vegyes (hát-mell-gyors) ’94-’92                            

1. Róth Yvett (1992) LDC                            

1. Sziva Nikolett (1993) LDC                            

2. Laklóth Dóri (1993) LDC                            

1. Sirály Júlia (1994) LDC                            

1. Pőcze Júlia (1997) Jövő SC (versenyen kívűl)                            



2x25m családi váltó szabadon választott úszásnemben 1 gyerek-1 felnőtt                            

1. Molnár család LDC                            

2. Laklóth család LDC                            

3. Sziva család LDC                            

4. Szabó család LDC

5. Homoki család LDC

6. Hetesi család LDC

7. Csúvár család OSC

8. Bogáti család OSC

9. Bódis család OSC

10. Fuchs család LDC

11. Füzesi család LDC

12. Lendvai család DTSC/Roland                            

13. Madaras család LDC                            

14. Klein család LDC                            

15. Nyitrai család LDC                            

16. Szöllősi család LDC                            

3x25m családi váltó szabadon választott úszásnemben 2 gyerek-1 felnőtt                            

1. Sóvári család Baluswim                            

2. Smithing család LDC                            

3. Tapuska család LDC                            

4. Keszei család DTSC/Roland                            

5. Lévai család DTSC/Roland                            

6. Papp család LDC                            

7. Énekes család LDC                            

8. Kalotai család LDC                            

9. Peritty család LDC                            

4x25m családi váltó szabadon választott úszásnemben 3 gyerek-1 felnőtt                            

1. Fekete család LDC

2. Nagy család Baluswim

3. Laczkó család LDC

You need to upgrade your Flash Player to version 9 or newer.

              -{Kép-uvse logo.png}-
Nagykép-rugolab.jpg
Nagykép-ksc.jpg
Nagykép-honved.jpg
Nagykép-budapestevezos.jpg

Nagykép-logo-resized.jpg

Hajós Alfréd Sportuszoda
1138 Budapest, XIII. kerület, Margitsziget

Az oktatás helye a fedett tanmedencében,
illetve a fedett 25 méteres medencében van.
Platthyné Hegedüs Ágnes
Úszó szakedző
E-mail: vidamvidrakolykok@gmail.com
Telefon:
06-70/452-0067
Minden jog fenntartva
Vidám Vidrakölykök SE

www.uszasoktatas.sport.hu

Facebook oldalunk