Edzésváltozás
2017. október 04.

Öttusa verseny miatt október 07.-én és 08.-án az edzések helye és időpontja néhány esetben változik.

Szombaton 

8-9 kis vizes csoport - minden a szokásos rendben

9-10  és félhaladó haladó csoport délután 2-3 ig lesz edzés a fedett műugró medencében.

Vasárnap

8-9 kis vizes csoport - minden a szokásos rendben

9-10  és félhaladó haladó csoport a szokásos időben  lesz edzés a fedett műugró medencében.

Tovább
Tanfolyam és edzések
2017. szeptember 11.

Hétvégi kezdő tanfolyam 

szeptember 16.-tól 8-9 óráig

Hétvégi fél haladó és haladó tanfolyam

szeptember 16.-tól 9-10  óráig

Hétköznapokon edzések haladóknak

szeptember 11.-től 16-17 óráig

lesznek tartva  

 

 

 

Tovább
Hétvégi edzések
2017. június 15.

Június 17.-én és 18.-án 8-9-ig lesz edzés a műugróban .

 

 

Tovább
Összes hír
Magyar Úszó Szövetség
Sportklub.lap.hu
Zoggs-úszó felszerelés
Dark Angels Design
uszas.tlap.hu
Úszókorong
2008 Karácsonyi Úszóverseny

Karácsonyi Úszóverseny 2008

                  
    1. 33 1/3 m lány hátúszás 2004-2001                    

    1.    Gáspár Luca    2004    LDC    01:37,5    
    2.    Boros Barbara    2004    LDC    01:41,4    

    1.    Vargyas Regina    2003    Vecsés    00:43,2    
    2.    Hais Dorka    2003    Vecsés    00:44,6    
    3.    Novák Nanda    2003    Újhullám    00:49,0    
    4.    Hévizi Nóra    2003    LDC    00:52,2    
    5.    Bárány Hanna    2003    Vecsés    00:57,0    
    6.    Kőván Charlott    2003    LDC    01:25,2    
    7.    Oszvald Blanka    2003    DTSC    01:41,4    
                        
    1.    Jónás Csilla    2002    Vecsés    00:35,3    
    2.    Károly Regina    2002    Vesés    00:35,7
    3.    Gálicz Réka    2002    Vecsés    00:36,3
    4.    Hamkovszky Róza    2002    LDC    00:43,3
    5.    Árendás Vivien    2002    Bohóchal    00:44,9
    6.    Csizmadia Zsófia    2002    Bohóchal    00:46,0
    7.    Gyebnár Réka    2002    Vesés    00:46,1
    8.    Baranyai Laura    2002    Vecsés    00:53,0
    9.    Ivona Perusic    2002    Vecsés    01:04,0
                    
    1.    Koppány Szamira    2001    UTE    00:32,6
    2.    Görbics Zsófia    2001    UTE    00:35,0
    3.    Butor Fanni    2001    Vecsés    00:36,4
    4.    Vámos Barbara    2001    LDC    00:36,4
    5.    Király Dorottya    2001    LDC    00:38,0
    6.    Molnár Vanda    2001    LDC    00:39,2
    7.    Kartaseva Nikol    2001    LDC    00:41,5
    8.    Ivánkovics Luca    2001    LDC    00:45,8
    9.    Szücs Réka    2001    Vecsés    00:51,1

    2. 33 1/3 m fiú hátúszás 2004-2001                
    1.    Veres Mátyás    2003    DTSC    00:43,1
    2.    Horváth Benjámin    2003    Vecsés    00:49,0
    3.    Gombás Bálint    2003    LDC    00:52,5
    4.    Bakó Huba    2003    LDC    00:52,6
    5.    Bákonyi Dániel    2003    Vecsés    00:56,4
    6.    Boros Richárd    2003    LDC    01:11,2
                    
    1.    Köván Ben    2002    LDC    00:35,6
    2.    Farkas Ábel    2002    OSC    00:37,3
    3.    Karcag Ruben    2002    LDC    00:39,8
    4.    Szentirmai Attila    2002    LDC    00:40,0
    5.    Lantos István    2002    Vecsés    00:40,9
    6.    Négyessy Ágoston    2002    DTSC    00:41,0
    7.    Maklári Tamás    2002    LDC    00:41,1
    8.    Lázár Mór    2002    Bohóchal    00:41,7
    9.    Bodor Márton    2002    Bohóchal    00:45,5
    10.    Bodor Mátyás    2002    Bohóchal    00:46,4
    11.    Bóta Viktor    2002    UTE    00:47,9
    11.    Szilveszter Botond    2002    Bohóchal    00:47,9
    13.    Pacsek Ádám    2002    Bohóchal    00:51,6
                    
    1.    Lengyel Iván    2001    Kleopatra Wellnes    00:32,9
    2.    Pyszny Zsombor    2001    UTE    00:34,4
    3.    Várszegi Balázs    2001    Vecsés    00:35,8
    4.    Bíró Márton    2001    UTE    00:36,9
    5.    Havasi Márton    2001    Ákos    00:37,6
    6.    Havasi Benedek    2001    Ákos    00:38,4
    7.    Aranyi Máté    2001    UTE    00:39,0
    8.    Papp Csaba    2001    Vecsés    00:39,1
    9.    Lelkes Mihály    2001    DTSC    00:39,4
    10.    Gáti Norbert    2001    Vecsés    00:41,0
    11.    Erőss Gábor    2001    LDC    00:49,0
    12.    Nyitrai László    2001    UTE    00:57,4

                    
    3. 66 2/3 m lány hátúszás 2000-1999                

    1.    Kékesi Karola    2000    DTSC    01:39,0
    2.    Tóth Imola    2000    UTE    01:10,0
    3.    Lantos Krisztina    2000    Vecsés    01:26,0
    4.    Almási Dorka    2000    Újhullám    01:33,0
    5.    Tóth Jordána    2000    LDC    01:42,6

    4. 66 2/3 m fiú hátúszás 2000-1999                
    1.    Nagy Kristóf    2000    DTSC    01:15,0
    2.    Filipszky Gábor    2000    Vecsés    01:16,0
    3.    Prizzia Tamás    2000    UTE    01:16,3
    4.    Négyessy Áron    2000    DTSC    01:17,7
    5.    Csányi Erik    2000    UTE    01:20,4
    6.    Legéndi László    2000    Vecsés    01:24,0
    7.    Jónás Csaba    2000    Vecsés    01:26,7
    8.    Hévizi Balázs    2000    LDC    01:36,0

    1.    Marton Ákos    1999    Újhullám    01:05,3
    2.    Madaras Ádádm    1999    LDC    01:17,8
    3.    Fatalin Zsombor    1999    Bohóchal    01:28,0


    5. 66 2/3 m  hátúszás 2000-1999 különszám                

    1.    Rohács Réka    2.osztály    Vecsés    01:04,0
    2.    Bognár Benedek    2.osztály    Vecsés    01:11,0
    3.    Gaál Bendegúz    2.osztály    Vecsés    01:13,7
    4.    Virág Tamás    2.osztály    Vecsés    01:15,2
    5.    Tamás Jonatán    1.osztály    OSC    01:17,6
    6.    Gálicz Péter    2.osztály    Vecsés    01:25,0
                    
                    
    1.    Váradi Dorina    3.osztály    Vecsés    01:00,0
    2.    Farkas Bence    3.osztály    Vecsés    01:02,0
    3.    Simó Norbert    3.osztály    Vecsés    01:03,7
    4.    Szabó Zita    3.osztály    Vecsés    01:08,0
    5.    Fóti Laura    3.osztály    Vecsés    01:12,8


    6. 33 1/3 m lány gyorsláb 2004-2002                

    1.    Boros Richárd    2003    LDC    
    2.    Stephenson Dávid    2003    Bohóchal    
                    
    1.    Szentirmai Attila    2002    LDC    00:47,4
    2.    Frcska Döme    2002    LDC    00:47,5
    3.    Karcag Ruben    2002    LDC    00:56,0
                    
    7. 33 1/3 m  gyorsúszás 2004-2001                
                    
                    
    1.    Hévizi Nóra    2003    LDC    00:54,0
    1.    Hollántzki Dominika    2003    Újhullám    00:54,0
    3.    Májer Panna    2003    LDC    01:13,5
                    
    1.    Bakó Huba    2003    LDC    00:55,1
    2.    Gombás Bálint    2003    LDC    01:01,0
                    
                    
    1.    Jónás Csilla    2002    Vecsés    00:32,3
    2.    Mészáros Mária    2002    UTE    00:32,8
    3.    Kovács Petra    2002    LDC    00:36,5
    4.    Gálicz R!éka    2002    Vecsés    00:37,2
    5.    Árendás Vivien    2002    Bohóchal    00:43,0
    6.    Csizmadia Zsófi    2002    Bohóchal    00:55,6
                    
    1.    Köván Ben    2002    LDC    00:32,0
    2.    Gáspár Boldizsár    2002    LDC    00:34,0
    3.    Kovács Dávid    2002    LDC    00:38,5
    4.    Maklári Tamás    2002    LDC    00:43,6
    5.    Bodor Mátyás    2002    Bohóchal    00:50,9
    6.    Bodor Márton    2002    Bohóchal    00:52,8
    7.    Gádor Barnabás    2002    Bohóchal    01:04,0
                    
    1.    Röik Dóra    2001    DTSC    00:30,0
    2.    Koppány Szamira    2001    UTE    00:32,4
    3.    Párkányi Réka    2001    Újhullám    00:34,5
    4.    Botos Gesztenye    2001    LDC    00:35,4
    5.    Király Dorottya    2001    LDC    00:40,0
    6.    Molnár Vanda    2001    LDC    00:44,2
    7.    Kartaseva Nikol    2001    LDC    00:45,2
    8.    Májer Zsófia    2001    LDC    00:47,6
    9.    Szendrei Eszter    2001    LDC    00:47,9
    10.    Horváth Anna    2001    DTSC    00:53,0
                    
    1.    Lengyel Iván    2001    Kleopatra Wellnes    00:30,0
    2.    Pyszny Zsombor    2001    UTE    00:31,0
    3.    Vadovics László    2001    UTE    00:34,2
    4.    Lelkes Mihály    2001    DTSC    00:35,8
    5.    Havasi Márton    2001    Ákos    00:37,3
    6.    Havasi Benedek    2001    Ákos    00:38,5
    7.    Aranyi Máté    2001    UTE    00:39,4
                    
    8. 66 2/3 m fiú gyorsúszás 2000-1999                


    1.    Nyilas Kornél    2000    Újhullám    00:54,9
    2.    Plank Máté    2000    DTSC    01:06,5
    3.    Tresz Dániel    2000    Újhullám    01:08,7
    4.    Bánki Benedek    2000    UTE    01:09,0
    5.    Prizzia Tamás    2000    UTE    01:09,1
    6.    Bulyáki Soma    2000    Bohóchal    01:12,0
    7.    Tóth Nándor    2000    DTSC    01:12,2
    8.    Thuránszky Barnabás    2000    Újhullám    01:15,0
    9.    Csányi Erik    2000    UTE    01:16,0
    10.    Latorcai Dávid    2000    Újhullám    01:26,9
    11.    Hévizi Balázs    2000    LDC    01:37,5
                    
    1.    Maklári Péter    1999    LDC    00:57,0
    2.    Marton Ákos    1999    Újhullám    01:03,4
    3.    Mares Christian    1999    UTE    01:05,0
    4.    Madaras Ádám    1999    LDC    01:09,5
    5.    Rózsavölgyi Levente    1999    Újhullám    01:26,1
    6.    Somogyi Marcell    1999    UTE    01:26,7
    7.    Fatalin Zsombor    1999    Bohóchal    01:34,0

    9. 33 1/3 m lány mellúszás 2004-2001                
    1.    Károly Regina    2002    Vecsés    00:42,8
    2.    Hamkovszky Róza    2002    LDC    00:52,0
    3.    Gyebnár Réka    2002    Vecsés    00:53,0
    4.    Kovács Petra    2002    LDC    00:53,4
    5.    Rozgonyi Laura    2002    Bohóchal    00:56,1
                    
    1.    Májer Panna    2003    LDC    00:56,3
                    
    1.    Horváth Benjámin    2003    Vecsés    01:03,6
                    
    1.    Röik Dóra    2001    DTSC    00:37,7
    2.    Párkányi Réka    2001    Újhullám    00:38,7
    3.    Véber Cintia    2001    DTSC    00:41,6
    4.    Görbics Zsófia    2001    UTE    00:43,2
    5.    Botos Gesztenye    2001    LDC    00:43,4
    6.    Butor Fanni    2001    Vecsés    00:44,0
    7.    Szendrei Eszter    2001    LDC    00:49,6
    8.    Májer Zsófia    2001    LDC    00:53,0
    9.    Nyitrai Eszter    2001    LDC    00:53,1
    10.    Ivánkovics Luca    2001    LDC    01:05,0
                    

    10. 33 1/3 m fiú mellúszás 2004-2001                
    1.    Gáspár Boldizsár    2002    LDC    00:39,9
    2.    Farkas Ábel    2002    OSC    00:42,0
    3.    Pacsek Ádám    2002    Bohóchal    00:52,1
    4.    Kovács Dávid    2002    LDC    00:52,9
    5.    Frcska Döme    2002    LDC    01:05,4
    6.    Nagy Bálint    2002    DTSC    01:06,0
    7.    Gádor Barnabás    2002    Bohóchal    01:12,0
                    
    1.    Bíró Márton    2001    UTE    00:39,0
    2.    Várszegi Balázs    2001    Vecsés    00:40,0
    3.    Erőss Gábor    2001    LDC    00:57,6

    11. 66 2/3 m  mellúszás 2000-1999                
    1.    Maklári Péter    1999    LDC    01:19,0
    2.    Madaras Ádám    1999    LDC    01:29,8
                    
    1.    Tóth Imola    2000    UTE    01:10,7
    2.    Mészáros Dorottya    2000    Újhullám    01:24,2
    3.    Mátyás Luca    2000    Bohóchal    01:40,2
    4.    Tóth Jordána    2000    LDC    01:54,5
                    
    1.    Lelkes Anna    1999    DTSC    01:18,3
    2.    Mátyás Angéla    1999    Bohóchal    01:26,6
    3.    Szendrei Zsófia    1999    LDC    01:28,6
    4.    Markovits Kitti    1999    DTSC    01:29,0
    5.    Véber Bianka    1999    DTSC    01:31,5
    6.    Zsoldos Janka    1999    Újhullám    01:38,0
    7.    Gombik Luca    1999    DTSC    01:43,6
    8.    Bakos Bernadett    1999    Újhullám    01:45,0
                    
    1.    Nyilas Kornél    2000    Újhullám    01:15,0
    2.    Tresz Dániel    2000    Újhullám    01:22,1
    3.    Négyessy Áron    2000    DTSC    01:23,3
    4.    Nagy Kristóf    2000    DTSC    01:27,9
    5.    Filipszky Gábor    2000    Vecsés    01:28,3
    6.    Latorcai Dávid    2000    Újhullám    01:29,4
    7.    Bulyáki Soma    2000    Bohóchal    01:32,0
    8.    Stephenson Dániel    2000    Bohóchal    01:35,0
    9.    Rörhdöch Adrián    2000    Bohóchal    01:43,0
    10.    Legéndi László    2000    Vecsés    01:45,9
    11.    Sitkei Ferenc    2000    UTE    01:46,0
    12.    Balogh Sándor    2000    UTE    02:38,9


    12. 66 2/3 m  mellúszás 2000-1999 különszám                
    1.    Rohács Réka    2.oszt.    Vecsés    01:13,3
    2.    Gálicz Péter    2.oszt.    Vecsés    01:17,7
    3.    Bánki Benedek    2.oszt.    UTE    01:21,0
    4.    Virág Tamás    2.oszt.    Vecsés    01:22,8
    5.    Bognár Benedek    2.oszt.    Vecsés    01:25,0
    6.    Tamás Jonatán    1.oszt.    OSC    01:26,1
    7.    Gaál Bendegúz    2.oszt.    Vecsés    01:26,2
                    
    1.    Simó Norbert    3.oszt.    Vecsés    01:04,4
    2.    Szabó Zita    3.oszt.    Vecsés    01:09,0
    3.    Váradi Dorina    3.oszt.    Vecsés    01:10,9
    4.    Farkas Bence    3.oszt.    Vecsés    01:11,0
    5.    Fóti Laura    3.oszt.    Vecsés    01:18,4
    6.    Tamás Izsák    3.oszt.    UTE    01:21,7


    13. Egyesületi váltó                
    1.    Vecsés Lány    02:56,6        
    2.    LDC Lány    03:23,1        
                    
    1.    LDC Fiú    02:59,5        
    2.    Vecsés Fiú    03:19,6        

                    
    14. Családi váltó 2003-1999                

    1.    Hais Dorka    2003    Vecsés    01:03,3
    2.    Vargyas Regina    2003    Vecsés    01:04,0
    3.    Bakó Huba    2003    LDC    01:21,1
    4.    Bárány Hanna    2003    Vecsés    01:26,8
    5.    Kirwan Charlott    2003    LDC    01:30,8
    6.    Horváth Benjámin    2003    Vecsés    01:33,4
    7.    Bákonyi Dániel    2003    Vecsés    01:38,0
    8.    Gombás Bálint    2003    LDC    
                    
    1.    Kirwan Benedek    2002    LDC    00:49,3
    2.    Gáspár Boldizsár    2002    LDC    00:56,7
    3.    Kovács Dávid    2002    LDC    00:59,1
    4.    Árendás Vivien    2002    Bohóchal    01:00,5
    5.    Maklári Tamás    2002    LDC    01:04,0
    6.    Jónás Csilla    2002    Vecsés    01:06,3
    7.    Károly Regina    2002    Vecsés    01:08,0
    7.    Hamkovszky Róza    2002    LDC    01:08,0
    9.    Szentirmai Attila    2002    LDC    01:11,0
    10.    Gálicz Réka    2002    Vecsés    01:19,0
    11.    Gyebnár Réka    2002    Vecsés    01:33,1
    12.    Ivona Perusic    2002    Vecsés    01:46,1
                    
    1.    Lelkes Mihály    2001    DTSC    00:57,1
    2.    Bíró Márton    2001    UTE    00:58,2
    3.    Király Dorottya    2001    LDC    01:03,1
    4.    Havasi Márton    2001    Ákos    01:03,9
    5.    Papp Csaba    2001    Vecsés    01:04,8
    6.    Havasi Benedek    2001    Ákos    01:07,9
    7.    Butor Fanni    2001    Vecsés    01:10,0
    8.    Ivánkovics Luca    2001    LDC    01:18,0
    9.    Szüs Réka    2001    Vecsés    01:28,6
    10.    Nyitrai Eszter    2001    LDC    01:31,0
                    
    1.    Rohács Réka    2000    Vecsés    00:57,7
    2.    Hévizi Balázs    2000    LDC    01:01,4
    3.    Jónás Csaba    2000    Vecsés    01:05,4
    4.    Stephenson Dániel    2000    Bohóchal    01:05,7
    5.    Gaál Bendegúz    2000    Vecsés    01:05,7
    6.    Bognár Benedek    2000    Vecsés    01:09,0
    7.    Gálicz Péter    2000    Vecsés    01:15,4
    8.    Filipszky Gábor    2000    Vecsés    01:18,8
    9.    Rörhböch Adrián    2000    Bohóchal    01:20,0
    10.    Legéndi László    2000    Vecsés    01:40,9
                    
    1.    Váradi Dorina    1999    Vecsés    00:45,0
    2.    Farkas Bence    1999    Vecsés    00:46,8
    3.    Maklári Péter    1999    LDC    00:47,9
    4.    Madaras Ádám    1999    LDC    00:51,3
    5.    Virág Tamás    1999    Vecsés    01:06,0
    6.    Fóti Laura    1999    Vecsés    01:10,3

You need to upgrade your Flash Player to version 9 or newer.

              -{Kép-uvse logo.png}-
Nagykép-rugolab.jpg
Nagykép-ksc.jpg
Nagykép-honved.jpg
Nagykép-budapestevezos.jpg

Nagykép-logo-resized.jpg

Hajós Alfréd Sportuszoda
1138 Budapest, XIII. kerület, Margitsziget

Az oktatás helye a fedett tanmedencében,
illetve a fedett 25 méteres medencében van.
Platthyné Hegedüs Ágnes
Úszó szakedző
E-mail: vidamvidrakolykok@gmail.com
Telefon:
06-70/452-0067
Minden jog fenntartva
Vidám Vidrakölykök SE

www.uszasoktatas.sport.hu

Facebook oldalunk