Tanfolyam és edzések
2017. szeptember 11.

Hétvégi kezdő tanfolyam 

szeptember 16.-tól 8-9 óráig

Hétvégi fél haladó és haladó tanfolyam

szeptember 16.-tól 9-10  óráig

Hétköznapokon edzések haladóknak

szeptember 11.-től 16-17 óráig

lesznek tartva  

 

 

 

Tovább
Hétvégi edzések
2017. június 15.

Június 17.-én és 18.-án 8-9-ig lesz edzés a műugróban .

 

 

Tovább
nyári táborok
2017. április 03.

Idén Balatonon és Budapesten is szervezünk úszótáborokat.

Lesz napközis rendszerű tábor Tihanyban és Budapesten, valamint bentlakásos tábor Balatonföldváron.

Részletek itt találhatók.

Tovább
Összes hír
Magyar Úszó Szövetség
Sportklub.lap.hu
Zoggs-úszó felszerelés
Dark Angels Design
uszas.tlap.hu
Úszókorong
2012 Pünkösdi Úszóverseny

92 gyerek úszott vasárnap a Pünkösdi Úszóversenyen!

A legfiatalabb induló még csak 3és fél éves. 27 család (anyukák,apukák és gyerekek közösen) válalták a családi váltóvetsenyt.

A versenyen résztvevő csapatok:
Vidám Vidrakölykök S.E.                         VVSE
Darnyi Tamás S.C.                                  DTSC
Cápasuli
Csillaghegy
Újpest Vízilabda Utánpótlás Egyesület      UVSE


  Minden résztvevőnek gratulálok!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Eredmények

1.    25m  hátúszás vagy hát láb deszkával
2008-asok

1.Rahner Péter                VVSE            1:00,8
1.Tillinger Réka                DTSC/Anikó   1:59,7

2007-esek
1.Madeline Kirwan               VVSE              32,2
2.Becsei Emma                  DTSC/Anikó     35,7
3.Csicsvári Zelma                DTSC/Tomi      54,1
4.Hajnal Gréta                     DTSC/Anett     59,8
5.Bogner Zsófia                   VVSE           1:46,1

1.Király Botond                   DTSC/Tomi     1:06,9
1.Fülöp Csongor                  DTSC/Anikó   1:06,9
2.Dénes Ábel                      VVSE            1:36,7

2006-osok
1.Gáspár Csenge                 VVSE              33,6
2.Jakab Nóra                       DTSC/Gergő     40,0
3.Rapport Anna                    DTSC/Anett     48,2

1.Nagy Karolina Anna           VVSE              51,7   Különdíj

1.Király Zsombor                  DTSC/Anikó      32,6
2.Urbányi Benedek               Cápasuli           36,8
3.Kovács Patrik                    DTSC/Gergő     40,8
4.Mészáros Barnabás           DTSC/Gergő     43,9
5.Horváth András                  DTSC/Gergő     44,5
6.Módos Marcell                   VVSE              46,8

2005-ösök
1.Fekete Dóra                      DTSC/Anikó       26,5
2.Tiszai Zsófia                      DTSC/Anikó       30,1
3.Illés Fanni                         VVSE                32,1
4.Hajdu Emma                     VVSE                33,1
5.Szellák Daniella                 VVSE               33,6
6.Sára Kitti Lilla                    DTSC/Anett       34,8
7.Mecseki Anita                   DTSC/Gergő      35,8
8.Csépe Orsolya                   DTSC/Anett      38,3
9.Ott Hanna                          DTSC/Ági         42,0
10.Zsurovits Virág                 DTSC/Anett       42,2
11.Hayek Jázmin                  VVSE               44,1
12.Bóné Kinga                      DTSC/Anett       50,4
13.Horváth Kiara                   DTSC/Anett       54,7

1.Hajdú Balázs                     VVSE                39,3 különdíj

1.Gyarmati Gábor                   VVSE               26,3
2.Bálint Ádám                        DTSC/Tomi        26,9
3.Mészáros Tamás István        DTSC/Gergő      30,0
4.Füzi Ádám                          Csillaghegy        31,4
5.Radácsi Huba                      DTSC/Anikó      31,5
5.Rózsa Gergely Levente         DTSC/Tomi       31,5
7.Egervári-Kövér Bálint             DTSC/Gergő     35,7
8.Kocsondi Csongor                VVSE               37,7
9.Egri Vince                           DTSC/Ági          42,6
10.Karsai Róbert                      DTSC/Anett      43,1
11.Khouri Márkó                       DTSC/Gergő     47,3
12.Nagy Zsombor Győző           DTSC/Ági        55,1

50m mell

2004
1.Menich Maja                         VVSE            1:04,1 különdíj

1.Gáspár Luca                         VVSE            1:01,0
2.Menich Mira                          VVSE            1:03,6
3.Illés Lilla                               VVSE            1:08,0
4.Török Eszter                         DTSC/Anikó   1:09,3
5.Boros Barbara                       VVSE            1:12,6

1.Iricfalvi Gábor                         VVSE               56,1
2.Kolossay Botond                    DTSC/Anikó      59,2
3.Fülöp Marcell                         DTSC/Anikó   1:06,7
4.Vona Patrik                            DTSC/Anikó   1:09,2
5.Tóth Bence                            VVSE            1:12,2
6.Dominic Kirwan                      VVSE            1:13,7

2003-asok
1.Rahner Anna                          VVSE              57,2 különdíj

1.Charlotte Kirwan                     VVSE              58,8
2.Hajdu Zsófia                           VVSE              59,8
3.Mógor Kiara Ajsa                    VVSE           1:03,4
4.Füzi Réka                              Csillaghegy    1:06,4

1.Boros Richárd                        VVSE            1:04,8
2.Halász Akio                           DTSC/Anikó    1:05,8
3.Drijver Bertold                         VVSE            1:07,7
4.Gombás Bálint                        VVSE           1:15,4

50m hát

2002-esek

1.Kovács Petra                          VVSE               44,4
2.Polyák Petra                          DTSC/Anett       59,4
3.Danajlivits Vivien                     DTSC/Gergő   1:05,8

1.Benedict Kirwan                     VVSE                40,1 különdíj

1.Kovács Dávid                          VVSE               42,0
2.Gáspár Boldizsár                    VVSE               46,4
3.Ailer Vince                             Cápasuli            50,6
4.Lencs Trisztán                        VVSE               52,6
5.Lambert Olivér                         DTSC/Anett    1:00,1
6.Sándor Máté                           DTSC/Anett    1:02,0

2001-esek
1.Király Dorottya                        VVSE               48,7
2.Várkonyi Hédi                          VVSE            1:07,8

1.Kontz-Szabó Áron                    DTSC/Anett      49,7
2.Kiss Dominik                           VVSE              50,1
3.Füldessy-Stiegemeier Marcus   DTSC/Anett      51,5
4.DiFranco Stefano                     Cápasuli           51,9
5.Barukh Omri                            UVSE            1:02,5
6.Kriza Gergő                             VVSE            1:03,0

2000-esek
1.Csépe Álmos                          DTSC/Anett     1:00,9

25m gyors láb

2008-asok
1.Tillinger Réka                          DTSC/Anikó     2:28,6

1.Rahner Péter                          VVSE               1:23,1

2007-esek
1.Becsei Emma                        DTSC/Anikó         33,6
2.Madeline Kirwan                     VVSE                 34,0
3.Hajnal Gréta                           DTSC/Anett         55,3

1.Fülöp Csongor                        DTSC/Anikó         49,5
2.Tiszai Bence                          DTSC/Anikó       1:10,3

25m mell

2006-osok
1.Gáspár Csenge                      VVSE                   36,6

2005-ösök
1.Fekete Dóra                           DTSC/Anikó          29,3
2.Szellák Daniella                      VVSE                  30,4
3.Tiszai Zsófia                           DTSC/Anikó          35,1
4.Illés Fanni                              VVSE                   35,9
5.Mecseki Anita                        DTSC/Gergő          41,0
6.Hajdu Emma                          VVSE                   47,4

1.Hajdú Balázs                          VVSE                  38,0 különdíj

1.Füzi Ádám                              Csillaghegy           31,9
2.Gyarmati Gábor                       VVSE                  33,9
3.Bálint Ádám                            DTSC/Tomi           36,6
4.Khouri Márkó                           DTSC/Gergő         38,9
5.Kocsondi Csongor                    VVSE                  43,0
6.Radácsi Huba                          DTSC/Anikó         43,5

50m gyors

2004-esek
1.Menich Maja                             VVSE                 51,7 különdíj

1.Gáspár Luca                             VVSE                 46,2
2.Menich Mira                              VVSE                 49,9
3.Illés Lilla                                   VVSE                 59,3
4.Boros Barbara                           VVSE              1:05,5
5.Hajnal Sára                               Cápasuli           1:10,5

1.Iricfalvi Gábor                            VVSE                 46,5
2.Kolossay Botond                       DTSC/Anikó       47,8
3.Tóth Bence                               VVSE                 53,8
3.Dominic Kirwan                         VVSE                 53,8
5.Vona Patrik                               DTSC/Anikó        59,3
5.Fülöp Marcell                            DTSC/Anikó        59,3

2003-asok
1.Rahner Anna                            VVSE                 43,1 különdíj

1.Charlotte Kirwan                       VVSE                 43,3
2.Mógor Kiara Ajsa                      VVSE                 46,0
3.Füzi Réka                                Csillaghegy         48,7
4.Hajdu Zsófia                             VVSE                 51,6
5.Urbányi Kinga                           Cápasuli             54,9
6.Komonyi Ágnes                        DTSC/Ági         1:34,5

1.Drijver Bertold                            VVSE                48,8
1.Boros Richárd                            VVSE               48,8
2.Halász Akio                               DTSC/Anikó       58,8
3.Gombás Bálint                           VVSE             1:04,8

100m vegyes

2002-esek
1.Kovács Petra                             VVSE              1:44,6
2.Polyák Petra                             DTSC/Anett      2:16,1
3.Danajlovics Vivien                      DTSC/Gergő     2:19,3

1.Benedict Kirwan                        VVSE               1:30,4 különdíj

1.Kovács Dávid                             VVSE              1:31,8
2.Gáspár Boldizsár                       VVSE              1:37,9
3.Lencs Trisztán                           VVSE              2:05,0

2001-esek
1.Király Dorottya                           VVSE             1:58,2
2.Várkonyi Hédi                            VVSE             2:28,1

1.DiFranco Stefano                       Cápasuli          1:46,6
2.Kontz-Szabó Áron                      DTSC/Anett     1:54,6
3.Kriza Gergő                                VVSE            2:19,5
4.Barukh Omri                               UVSE            2:27,3

Váltó I. kategória
2x25m szabadon választott úszásnemben 1 gyerek és anya
1.Gáspár család                            VVSE               45,1
2.Urbányi család                            Cápasuli           47,7
3.Hajnal család                              Cápasuli           51,9
4.Hayek család                              VVSE           1:13,5

Váltó II. kategória
2x25m szabadon választott úszásnemben 1 gyerek és apa

1.Kirwan család                               VVSE               38,1
2.Ailer család                                   Cápasuli           39,4
3.Halász család                                DTSC/Anikó     41,8
4.Kriza család                                  VVSE              44,0
5.Barukh  család                               UVSE             44,8
6.Bálint család                                  DTSC/Tomi      47,8
7.Mészáros Tamás                           DTSC/Gergő     50,2
8.Becsei család                                DTSC/Anikó     52,1
9.Urbányi család                               Cápasuli          53,0
10.Mészáros Barnabás                      DTSC/Gergő    57,1
11.Rózsa család                               DTSC/Tomi       57,5
12.Mecseki család                            DTSC/Gergő    59,4
13.Horváth                                        DTSC/Gergő  1:01,9
14.Csicsvári család                           DTSC/Tomi    1:07,0

Váltó III. kategória
3x25m szabadon választott úszásnemben 2 gyerek-1 felnőtt

1.Kirwan család                                 VVSE            50,0
2.Kovács család                                VVSE            50,1
3.Gáspár család                                VVSE            53,1
4.Füzi család                                    Csillaghegy  1:04,2
5.Illés család                                     VVSE         1:22,1
6.Mészáros család                            DTSC/Gergő 1:31,0
7.Egervári-Kövér család                      DTSC/Gergő 1:32,8

You need to upgrade your Flash Player to version 9 or newer.

              -{Kép-uvse logo.png}-
Nagykép-rugolab.jpg
Nagykép-ksc.jpg
Nagykép-honved.jpg
Nagykép-budapestevezos.jpg

Nagykép-logo-resized.jpg

Hajós Alfréd Sportuszoda
1138 Budapest, XIII. kerület, Margitsziget

Az oktatás helye a fedett tanmedencében,
illetve a fedett 25 méteres medencében van.
Platthyné Hegedüs Ágnes
Úszó szakedző
E-mail: vidamvidrakolykok@gmail.com
Telefon:
06-70/452-0067
Minden jog fenntartva
Vidám Vidrakölykök SE

www.uszasoktatas.sport.hu

Facebook oldalunk