Edzésváltozás
2017. október 04.

Öttusa verseny miatt október 07.-én és 08.-án az edzések helye és időpontja néhány esetben változik.

Szombaton 

8-9 kis vizes csoport - minden a szokásos rendben

9-10  és félhaladó haladó csoport délután 2-3 ig lesz edzés a fedett műugró medencében.

Vasárnap

8-9 kis vizes csoport - minden a szokásos rendben

9-10  és félhaladó haladó csoport a szokásos időben  lesz edzés a fedett műugró medencében.

Tovább
Tanfolyam és edzések
2017. szeptember 11.

Hétvégi kezdő tanfolyam 

szeptember 16.-tól 8-9 óráig

Hétvégi fél haladó és haladó tanfolyam

szeptember 16.-tól 9-10  óráig

Hétköznapokon edzések haladóknak

szeptember 11.-től 16-17 óráig

lesznek tartva  

 

 

 

Tovább
Hétvégi edzések
2017. június 15.

Június 17.-én és 18.-án 8-9-ig lesz edzés a műugróban .

 

 

Tovább
Összes hír
Magyar Úszó Szövetség
Sportklub.lap.hu
Zoggs-úszó felszerelés
Dark Angels Design
uszas.tlap.hu
Úszókorong
2012 Pünkösdi Úszóverseny

92 gyerek úszott vasárnap a Pünkösdi Úszóversenyen!

A legfiatalabb induló még csak 3és fél éves. 27 család (anyukák,apukák és gyerekek közösen) válalták a családi váltóvetsenyt.

A versenyen résztvevő csapatok:
Vidám Vidrakölykök S.E.                         VVSE
Darnyi Tamás S.C.                                  DTSC
Cápasuli
Csillaghegy
Újpest Vízilabda Utánpótlás Egyesület      UVSE


  Minden résztvevőnek gratulálok!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Eredmények

1.    25m  hátúszás vagy hát láb deszkával
2008-asok

1.Rahner Péter                VVSE            1:00,8
1.Tillinger Réka                DTSC/Anikó   1:59,7

2007-esek
1.Madeline Kirwan               VVSE              32,2
2.Becsei Emma                  DTSC/Anikó     35,7
3.Csicsvári Zelma                DTSC/Tomi      54,1
4.Hajnal Gréta                     DTSC/Anett     59,8
5.Bogner Zsófia                   VVSE           1:46,1

1.Király Botond                   DTSC/Tomi     1:06,9
1.Fülöp Csongor                  DTSC/Anikó   1:06,9
2.Dénes Ábel                      VVSE            1:36,7

2006-osok
1.Gáspár Csenge                 VVSE              33,6
2.Jakab Nóra                       DTSC/Gergő     40,0
3.Rapport Anna                    DTSC/Anett     48,2

1.Nagy Karolina Anna           VVSE              51,7   Különdíj

1.Király Zsombor                  DTSC/Anikó      32,6
2.Urbányi Benedek               Cápasuli           36,8
3.Kovács Patrik                    DTSC/Gergő     40,8
4.Mészáros Barnabás           DTSC/Gergő     43,9
5.Horváth András                  DTSC/Gergő     44,5
6.Módos Marcell                   VVSE              46,8

2005-ösök
1.Fekete Dóra                      DTSC/Anikó       26,5
2.Tiszai Zsófia                      DTSC/Anikó       30,1
3.Illés Fanni                         VVSE                32,1
4.Hajdu Emma                     VVSE                33,1
5.Szellák Daniella                 VVSE               33,6
6.Sára Kitti Lilla                    DTSC/Anett       34,8
7.Mecseki Anita                   DTSC/Gergő      35,8
8.Csépe Orsolya                   DTSC/Anett      38,3
9.Ott Hanna                          DTSC/Ági         42,0
10.Zsurovits Virág                 DTSC/Anett       42,2
11.Hayek Jázmin                  VVSE               44,1
12.Bóné Kinga                      DTSC/Anett       50,4
13.Horváth Kiara                   DTSC/Anett       54,7

1.Hajdú Balázs                     VVSE                39,3 különdíj

1.Gyarmati Gábor                   VVSE               26,3
2.Bálint Ádám                        DTSC/Tomi        26,9
3.Mészáros Tamás István        DTSC/Gergő      30,0
4.Füzi Ádám                          Csillaghegy        31,4
5.Radácsi Huba                      DTSC/Anikó      31,5
5.Rózsa Gergely Levente         DTSC/Tomi       31,5
7.Egervári-Kövér Bálint             DTSC/Gergő     35,7
8.Kocsondi Csongor                VVSE               37,7
9.Egri Vince                           DTSC/Ági          42,6
10.Karsai Róbert                      DTSC/Anett      43,1
11.Khouri Márkó                       DTSC/Gergő     47,3
12.Nagy Zsombor Győző           DTSC/Ági        55,1

50m mell

2004
1.Menich Maja                         VVSE            1:04,1 különdíj

1.Gáspár Luca                         VVSE            1:01,0
2.Menich Mira                          VVSE            1:03,6
3.Illés Lilla                               VVSE            1:08,0
4.Török Eszter                         DTSC/Anikó   1:09,3
5.Boros Barbara                       VVSE            1:12,6

1.Iricfalvi Gábor                         VVSE               56,1
2.Kolossay Botond                    DTSC/Anikó      59,2
3.Fülöp Marcell                         DTSC/Anikó   1:06,7
4.Vona Patrik                            DTSC/Anikó   1:09,2
5.Tóth Bence                            VVSE            1:12,2
6.Dominic Kirwan                      VVSE            1:13,7

2003-asok
1.Rahner Anna                          VVSE              57,2 különdíj

1.Charlotte Kirwan                     VVSE              58,8
2.Hajdu Zsófia                           VVSE              59,8
3.Mógor Kiara Ajsa                    VVSE           1:03,4
4.Füzi Réka                              Csillaghegy    1:06,4

1.Boros Richárd                        VVSE            1:04,8
2.Halász Akio                           DTSC/Anikó    1:05,8
3.Drijver Bertold                         VVSE            1:07,7
4.Gombás Bálint                        VVSE           1:15,4

50m hát

2002-esek

1.Kovács Petra                          VVSE               44,4
2.Polyák Petra                          DTSC/Anett       59,4
3.Danajlivits Vivien                     DTSC/Gergő   1:05,8

1.Benedict Kirwan                     VVSE                40,1 különdíj

1.Kovács Dávid                          VVSE               42,0
2.Gáspár Boldizsár                    VVSE               46,4
3.Ailer Vince                             Cápasuli            50,6
4.Lencs Trisztán                        VVSE               52,6
5.Lambert Olivér                         DTSC/Anett    1:00,1
6.Sándor Máté                           DTSC/Anett    1:02,0

2001-esek
1.Király Dorottya                        VVSE               48,7
2.Várkonyi Hédi                          VVSE            1:07,8

1.Kontz-Szabó Áron                    DTSC/Anett      49,7
2.Kiss Dominik                           VVSE              50,1
3.Füldessy-Stiegemeier Marcus   DTSC/Anett      51,5
4.DiFranco Stefano                     Cápasuli           51,9
5.Barukh Omri                            UVSE            1:02,5
6.Kriza Gergő                             VVSE            1:03,0

2000-esek
1.Csépe Álmos                          DTSC/Anett     1:00,9

25m gyors láb

2008-asok
1.Tillinger Réka                          DTSC/Anikó     2:28,6

1.Rahner Péter                          VVSE               1:23,1

2007-esek
1.Becsei Emma                        DTSC/Anikó         33,6
2.Madeline Kirwan                     VVSE                 34,0
3.Hajnal Gréta                           DTSC/Anett         55,3

1.Fülöp Csongor                        DTSC/Anikó         49,5
2.Tiszai Bence                          DTSC/Anikó       1:10,3

25m mell

2006-osok
1.Gáspár Csenge                      VVSE                   36,6

2005-ösök
1.Fekete Dóra                           DTSC/Anikó          29,3
2.Szellák Daniella                      VVSE                  30,4
3.Tiszai Zsófia                           DTSC/Anikó          35,1
4.Illés Fanni                              VVSE                   35,9
5.Mecseki Anita                        DTSC/Gergő          41,0
6.Hajdu Emma                          VVSE                   47,4

1.Hajdú Balázs                          VVSE                  38,0 különdíj

1.Füzi Ádám                              Csillaghegy           31,9
2.Gyarmati Gábor                       VVSE                  33,9
3.Bálint Ádám                            DTSC/Tomi           36,6
4.Khouri Márkó                           DTSC/Gergő         38,9
5.Kocsondi Csongor                    VVSE                  43,0
6.Radácsi Huba                          DTSC/Anikó         43,5

50m gyors

2004-esek
1.Menich Maja                             VVSE                 51,7 különdíj

1.Gáspár Luca                             VVSE                 46,2
2.Menich Mira                              VVSE                 49,9
3.Illés Lilla                                   VVSE                 59,3
4.Boros Barbara                           VVSE              1:05,5
5.Hajnal Sára                               Cápasuli           1:10,5

1.Iricfalvi Gábor                            VVSE                 46,5
2.Kolossay Botond                       DTSC/Anikó       47,8
3.Tóth Bence                               VVSE                 53,8
3.Dominic Kirwan                         VVSE                 53,8
5.Vona Patrik                               DTSC/Anikó        59,3
5.Fülöp Marcell                            DTSC/Anikó        59,3

2003-asok
1.Rahner Anna                            VVSE                 43,1 különdíj

1.Charlotte Kirwan                       VVSE                 43,3
2.Mógor Kiara Ajsa                      VVSE                 46,0
3.Füzi Réka                                Csillaghegy         48,7
4.Hajdu Zsófia                             VVSE                 51,6
5.Urbányi Kinga                           Cápasuli             54,9
6.Komonyi Ágnes                        DTSC/Ági         1:34,5

1.Drijver Bertold                            VVSE                48,8
1.Boros Richárd                            VVSE               48,8
2.Halász Akio                               DTSC/Anikó       58,8
3.Gombás Bálint                           VVSE             1:04,8

100m vegyes

2002-esek
1.Kovács Petra                             VVSE              1:44,6
2.Polyák Petra                             DTSC/Anett      2:16,1
3.Danajlovics Vivien                      DTSC/Gergő     2:19,3

1.Benedict Kirwan                        VVSE               1:30,4 különdíj

1.Kovács Dávid                             VVSE              1:31,8
2.Gáspár Boldizsár                       VVSE              1:37,9
3.Lencs Trisztán                           VVSE              2:05,0

2001-esek
1.Király Dorottya                           VVSE             1:58,2
2.Várkonyi Hédi                            VVSE             2:28,1

1.DiFranco Stefano                       Cápasuli          1:46,6
2.Kontz-Szabó Áron                      DTSC/Anett     1:54,6
3.Kriza Gergő                                VVSE            2:19,5
4.Barukh Omri                               UVSE            2:27,3

Váltó I. kategória
2x25m szabadon választott úszásnemben 1 gyerek és anya
1.Gáspár család                            VVSE               45,1
2.Urbányi család                            Cápasuli           47,7
3.Hajnal család                              Cápasuli           51,9
4.Hayek család                              VVSE           1:13,5

Váltó II. kategória
2x25m szabadon választott úszásnemben 1 gyerek és apa

1.Kirwan család                               VVSE               38,1
2.Ailer család                                   Cápasuli           39,4
3.Halász család                                DTSC/Anikó     41,8
4.Kriza család                                  VVSE              44,0
5.Barukh  család                               UVSE             44,8
6.Bálint család                                  DTSC/Tomi      47,8
7.Mészáros Tamás                           DTSC/Gergő     50,2
8.Becsei család                                DTSC/Anikó     52,1
9.Urbányi család                               Cápasuli          53,0
10.Mészáros Barnabás                      DTSC/Gergő    57,1
11.Rózsa család                               DTSC/Tomi       57,5
12.Mecseki család                            DTSC/Gergő    59,4
13.Horváth                                        DTSC/Gergő  1:01,9
14.Csicsvári család                           DTSC/Tomi    1:07,0

Váltó III. kategória
3x25m szabadon választott úszásnemben 2 gyerek-1 felnőtt

1.Kirwan család                                 VVSE            50,0
2.Kovács család                                VVSE            50,1
3.Gáspár család                                VVSE            53,1
4.Füzi család                                    Csillaghegy  1:04,2
5.Illés család                                     VVSE         1:22,1
6.Mészáros család                            DTSC/Gergő 1:31,0
7.Egervári-Kövér család                      DTSC/Gergő 1:32,8

You need to upgrade your Flash Player to version 9 or newer.

              -{Kép-uvse logo.png}-
Nagykép-rugolab.jpg
Nagykép-ksc.jpg
Nagykép-honved.jpg
Nagykép-budapestevezos.jpg

Nagykép-logo-resized.jpg

Hajós Alfréd Sportuszoda
1138 Budapest, XIII. kerület, Margitsziget

Az oktatás helye a fedett tanmedencében,
illetve a fedett 25 méteres medencében van.
Platthyné Hegedüs Ágnes
Úszó szakedző
E-mail: vidamvidrakolykok@gmail.com
Telefon:
06-70/452-0067
Minden jog fenntartva
Vidám Vidrakölykök SE

www.uszasoktatas.sport.hu

Facebook oldalunk