Edzésváltozás
2017. október 04.

Öttusa verseny miatt október 07.-én és 08.-án az edzések helye és időpontja néhány esetben változik.

Szombaton 

8-9 kis vizes csoport - minden a szokásos rendben

9-10  és félhaladó haladó csoport délután 2-3 ig lesz edzés a fedett műugró medencében.

Vasárnap

8-9 kis vizes csoport - minden a szokásos rendben

9-10  és félhaladó haladó csoport a szokásos időben  lesz edzés a fedett műugró medencében.

Tovább
Tanfolyam és edzések
2017. szeptember 11.

Hétvégi kezdő tanfolyam 

szeptember 16.-tól 8-9 óráig

Hétvégi fél haladó és haladó tanfolyam

szeptember 16.-tól 9-10  óráig

Hétköznapokon edzések haladóknak

szeptember 11.-től 16-17 óráig

lesznek tartva  

 

 

 

Tovább
Hétvégi edzések
2017. június 15.

Június 17.-én és 18.-án 8-9-ig lesz edzés a műugróban .

 

 

Tovább
Összes hír
Magyar Úszó Szövetség
Sportklub.lap.hu
Zoggs-úszó felszerelés
Dark Angels Design
uszas.tlap.hu
Úszókorong
2009 Tavaszi Úszóverseny

Tavaszi Úszóverseny 2009
Jegyzőkönyv

                
            
    1. 25 m lány  hát 2004             
1.    Bakondy Beáta    0:33    Vidám Vidrakölykök SE    
2.    Gáspár Luca    00:47,5    Vidám Vidrakölykök SE    
3.    Boros Barbara    1:02    Vidám Vidrakölykök SE    
4.    Arday-Murphy Laura    1:49    Vidám Vidrakölykök SE    
                
    2. 25m fiú hát 2004            
1.    Carrigan Róbert Josh    00:37,0    Turbo Úszósuli    
2.    Kirwan Dominic    1:01    Vidám Vidrakölykök SE    
3.    Erőss Bálint    01:43,5    Vidám Vidrakölykök SE    
                
    3. 25 m lány hát 2003            
1.    Májer Panna    00:33,8    Vidám Vidrakölykök SE    
2.    Papp Adél    0:48    Turbo Úszósuli
            
    4. 25 m fiú hát 2003        
1.    Gombás Bálint    00:35,9    Vidám Vidrakölykök SE
2.    Boros Richárd    00:41,8    Vidám Vidrakölykök SE
3.    Kerek Zalán    1:01    Vidám Vidrakölykök SE
4.    Osztovits Dénes    1:46    Vidám Vidrakölykök SE
            
    5. 50 m lány hát 2002        
1.    Kálmán Diána    1:01    Beasprint
2.    Csízmadia Zsófi    1:10    Bohóchal
3.    Varga Soma    01:13,3    Turbo Úszósuli
4.    Gróf Jólia    1:32    Beasprint
5.    Sipos Szabó Júlia    01:33,5    Beasprint
6.    Gróf Zsuzsanna    01:34,3    Beasprint
7.    Gáthidi Adrienn    1:55    Beasprint
            
    6. 50 m fiú hát 2002        
1.    Török Dominik Márk    0:59    Beasprint
2.    Fazekas Dániel    01:04,5    Beasprint
3.    Bodor Márton    01:07,4    Bohóchal
4.    Bodor Mátyás    01:10,3    Bohóchal
5.    Gerlai Bálint    01:20,1    Turbo Úszósuli
6.    Csobánczy Peti    1:23    Turbo Úszósuli
            
    7. 50 m lány hát 2001        
1.    Énekes Réka    0:56    Vidám Vidrakölykök SE
2.    Király Dorotya    01:00,8    Vidám Vidrakölykök SE
2.    Molnár Vanda    01:00,8    Vidám Vidrakölykök SE
3.    Nyitrai Hanna    01:08,5    Vidám Vidrakölykök SE
            
    8. 50 m fiú hát 2001-1999        
1.    Dóczi Máté  '99    1:11    Vidám Vidrakölykök SE    
                
1.    Erőss Gábor    01:04,8    Vidám Vidrakölykök SE    
2.    Havasi Bence    01:07,6    Turbo Úszósuli    
3.    Csizmadia Csongor    1:29    Vidám Vidrakölykök SE    
                
    9. 50 m lány mell 2002            
1.    Szalai Réka    1:14    Turbo Úszósuli    
2.    Berey Lili    01:27,8    Beasprint    
3.    Borbély Anna    01:31,6    Beasprint    
4.    Szigeti Anett    01:23,3    Beasprint    
4.    Kovács Kíra    01:33,1    Beasprint    
5.    Kovács Petra    01:46,6    Beasprint    
                
    10. 50 m fiú mell 2002            
1.    Gáspár Boldizsár    00:55,3    Vidám Vidrakölykök SE    
2.    Koiss Levente    01:13,8    Beasprint
3.    Tisiti Naim    01:16,1    Vidám Vidrakölykök SE
4.    Wenczel Máté    1:20    Turbo Úszósuli
5.    Szentirmai Attila    1:26    Vidám Vidrakölykök SE
6.    Tremmel András    01:31,9    Beasprint
            
    11. 50 m lány mell 2001        
1.    Szendrei Eszter    01:13,2    Vidám Vidrakölykök SE
2.    Májer Zsófia    01:19,3    Vidám Vidrakölykök SE
3.    Ivánkovics Luca    01:21,6    Vidám Vidrakölykök SE
4.    Nyitrai Eszter    01:30,3    Vidám Vidrakölykök SE
            
    12. 50 m fiú mell 2000        
1.    Vincze Gergő    1:10    Beasprint
2.    Hévizi Balázs    01:19,6    Vidám Vidrakölykök SE
3.    Szabó Zente    01:22,5    Beasprint
4.    Szabó Gergely    01:34,8    Beasprint
            
    13. 50 m lány mell 2000-1999        
1.    Szendrei Zsófia    00:59,3    Vidám Vidrakölykök SE
2.    Koiss Emese    01:03,3    Beasprint
3.    Kovács Lili    01:03,7    Vidám Vidrakölykök SE
            
1.    Kálmán Dorottya  2000    00:59,8    Beasprint
2.    Semperger Seila  2000    1:15    Beasprint
            
    14. 50 m lány gyors 2002        
1.    Kovács Petra    0:59    Vidám Vidrakölykök SE
2.    Horváth Alexandra    1:21    Turbo Úszósuli
2.    Pankotai Eszter    1:21    Beasprint
3.    Hévizi Nóra    01:24,7    Vidám Vidrakölykök SE
            
    15. 50 m fiú gyors 2002            
1.    Kirwan Benedicht    00:47,9    Vidám Vidrakölykök SE    
2.    Frcska Döme    01:02,2    Vidám Vidrakölykök SE    
3.    Szentesi Ádám    1:20    Beasprint    
3.    Gerlai Bálint    1:21    Turbo Úszósuli    
                
    16. 50 m lány és fiú gyors 2001            
1.    Botos Gesztenye    01:01,1    Vidám Vidrakölykök SE    
2.    Kartaseva Nikoletta    01:06,3    Vidám Vidrakölykök SE    
3.    Molnár Eszter    01:20,7    Beasprint    
                
1.    Havasi Marci    00:52,4    Turbo Úszósuli    
2.    Lucey Denis    1:03    Turbo Úszósuli    
                
    17. 100 m lány és fiú vegyes 1998            
1.    Havasi Gergő    01:46,6    Turbo Úszósuli    
            
1.    Kovács Bernadett Judit    01:53,3    Beasprint
1.    Magassy Mercédesz    01:53,3    Vidám Vidrakölykök SE
2.    Teleki Emma    2:08    Beasprint
3.    Volom Anna Sára    2:27    Beasprint
            
1.    Váradi Szabó Orsolya  '99    01:53,3    Beasprint

You need to upgrade your Flash Player to version 9 or newer.

              -{Kép-uvse logo.png}-
Nagykép-rugolab.jpg
Nagykép-ksc.jpg
Nagykép-honved.jpg
Nagykép-budapestevezos.jpg

Nagykép-logo-resized.jpg

Hajós Alfréd Sportuszoda
1138 Budapest, XIII. kerület, Margitsziget

Az oktatás helye a fedett tanmedencében,
illetve a fedett 25 méteres medencében van.
Platthyné Hegedüs Ágnes
Úszó szakedző
E-mail: vidamvidrakolykok@gmail.com
Telefon:
06-70/452-0067
Minden jog fenntartva
Vidám Vidrakölykök SE

www.uszasoktatas.sport.hu

Facebook oldalunk