Tanfolyam és edzések
2017. szeptember 11.

Hétvégi kezdő tanfolyam 

szeptember 16.-tól 8-9 óráig

Hétvégi fél haladó és haladó tanfolyam

szeptember 16.-tól 9-10  óráig

Hétköznapokon edzések haladóknak

szeptember 11.-től 16-17 óráig

lesznek tartva  

 

 

 

Tovább
Hétvégi edzések
2017. június 15.

Június 17.-én és 18.-án 8-9-ig lesz edzés a műugróban .

 

 

Tovább
nyári táborok
2017. április 03.

Idén Balatonon és Budapesten is szervezünk úszótáborokat.

Lesz napközis rendszerű tábor Tihanyban és Budapesten, valamint bentlakásos tábor Balatonföldváron.

Részletek itt találhatók.

Tovább
Összes hír
Magyar Úszó Szövetség
Sportklub.lap.hu
Zoggs-úszó felszerelés
Dark Angels Design
uszas.tlap.hu
Úszókorong
2009 Tavaszi Úszóverseny

Tavaszi Úszóverseny 2009
Jegyzőkönyv

                
            
    1. 25 m lány  hát 2004             
1.    Bakondy Beáta    0:33    Vidám Vidrakölykök SE    
2.    Gáspár Luca    00:47,5    Vidám Vidrakölykök SE    
3.    Boros Barbara    1:02    Vidám Vidrakölykök SE    
4.    Arday-Murphy Laura    1:49    Vidám Vidrakölykök SE    
                
    2. 25m fiú hát 2004            
1.    Carrigan Róbert Josh    00:37,0    Turbo Úszósuli    
2.    Kirwan Dominic    1:01    Vidám Vidrakölykök SE    
3.    Erőss Bálint    01:43,5    Vidám Vidrakölykök SE    
                
    3. 25 m lány hát 2003            
1.    Májer Panna    00:33,8    Vidám Vidrakölykök SE    
2.    Papp Adél    0:48    Turbo Úszósuli
            
    4. 25 m fiú hát 2003        
1.    Gombás Bálint    00:35,9    Vidám Vidrakölykök SE
2.    Boros Richárd    00:41,8    Vidám Vidrakölykök SE
3.    Kerek Zalán    1:01    Vidám Vidrakölykök SE
4.    Osztovits Dénes    1:46    Vidám Vidrakölykök SE
            
    5. 50 m lány hát 2002        
1.    Kálmán Diána    1:01    Beasprint
2.    Csízmadia Zsófi    1:10    Bohóchal
3.    Varga Soma    01:13,3    Turbo Úszósuli
4.    Gróf Jólia    1:32    Beasprint
5.    Sipos Szabó Júlia    01:33,5    Beasprint
6.    Gróf Zsuzsanna    01:34,3    Beasprint
7.    Gáthidi Adrienn    1:55    Beasprint
            
    6. 50 m fiú hát 2002        
1.    Török Dominik Márk    0:59    Beasprint
2.    Fazekas Dániel    01:04,5    Beasprint
3.    Bodor Márton    01:07,4    Bohóchal
4.    Bodor Mátyás    01:10,3    Bohóchal
5.    Gerlai Bálint    01:20,1    Turbo Úszósuli
6.    Csobánczy Peti    1:23    Turbo Úszósuli
            
    7. 50 m lány hát 2001        
1.    Énekes Réka    0:56    Vidám Vidrakölykök SE
2.    Király Dorotya    01:00,8    Vidám Vidrakölykök SE
2.    Molnár Vanda    01:00,8    Vidám Vidrakölykök SE
3.    Nyitrai Hanna    01:08,5    Vidám Vidrakölykök SE
            
    8. 50 m fiú hát 2001-1999        
1.    Dóczi Máté  '99    1:11    Vidám Vidrakölykök SE    
                
1.    Erőss Gábor    01:04,8    Vidám Vidrakölykök SE    
2.    Havasi Bence    01:07,6    Turbo Úszósuli    
3.    Csizmadia Csongor    1:29    Vidám Vidrakölykök SE    
                
    9. 50 m lány mell 2002            
1.    Szalai Réka    1:14    Turbo Úszósuli    
2.    Berey Lili    01:27,8    Beasprint    
3.    Borbély Anna    01:31,6    Beasprint    
4.    Szigeti Anett    01:23,3    Beasprint    
4.    Kovács Kíra    01:33,1    Beasprint    
5.    Kovács Petra    01:46,6    Beasprint    
                
    10. 50 m fiú mell 2002            
1.    Gáspár Boldizsár    00:55,3    Vidám Vidrakölykök SE    
2.    Koiss Levente    01:13,8    Beasprint
3.    Tisiti Naim    01:16,1    Vidám Vidrakölykök SE
4.    Wenczel Máté    1:20    Turbo Úszósuli
5.    Szentirmai Attila    1:26    Vidám Vidrakölykök SE
6.    Tremmel András    01:31,9    Beasprint
            
    11. 50 m lány mell 2001        
1.    Szendrei Eszter    01:13,2    Vidám Vidrakölykök SE
2.    Májer Zsófia    01:19,3    Vidám Vidrakölykök SE
3.    Ivánkovics Luca    01:21,6    Vidám Vidrakölykök SE
4.    Nyitrai Eszter    01:30,3    Vidám Vidrakölykök SE
            
    12. 50 m fiú mell 2000        
1.    Vincze Gergő    1:10    Beasprint
2.    Hévizi Balázs    01:19,6    Vidám Vidrakölykök SE
3.    Szabó Zente    01:22,5    Beasprint
4.    Szabó Gergely    01:34,8    Beasprint
            
    13. 50 m lány mell 2000-1999        
1.    Szendrei Zsófia    00:59,3    Vidám Vidrakölykök SE
2.    Koiss Emese    01:03,3    Beasprint
3.    Kovács Lili    01:03,7    Vidám Vidrakölykök SE
            
1.    Kálmán Dorottya  2000    00:59,8    Beasprint
2.    Semperger Seila  2000    1:15    Beasprint
            
    14. 50 m lány gyors 2002        
1.    Kovács Petra    0:59    Vidám Vidrakölykök SE
2.    Horváth Alexandra    1:21    Turbo Úszósuli
2.    Pankotai Eszter    1:21    Beasprint
3.    Hévizi Nóra    01:24,7    Vidám Vidrakölykök SE
            
    15. 50 m fiú gyors 2002            
1.    Kirwan Benedicht    00:47,9    Vidám Vidrakölykök SE    
2.    Frcska Döme    01:02,2    Vidám Vidrakölykök SE    
3.    Szentesi Ádám    1:20    Beasprint    
3.    Gerlai Bálint    1:21    Turbo Úszósuli    
                
    16. 50 m lány és fiú gyors 2001            
1.    Botos Gesztenye    01:01,1    Vidám Vidrakölykök SE    
2.    Kartaseva Nikoletta    01:06,3    Vidám Vidrakölykök SE    
3.    Molnár Eszter    01:20,7    Beasprint    
                
1.    Havasi Marci    00:52,4    Turbo Úszósuli    
2.    Lucey Denis    1:03    Turbo Úszósuli    
                
    17. 100 m lány és fiú vegyes 1998            
1.    Havasi Gergő    01:46,6    Turbo Úszósuli    
            
1.    Kovács Bernadett Judit    01:53,3    Beasprint
1.    Magassy Mercédesz    01:53,3    Vidám Vidrakölykök SE
2.    Teleki Emma    2:08    Beasprint
3.    Volom Anna Sára    2:27    Beasprint
            
1.    Váradi Szabó Orsolya  '99    01:53,3    Beasprint

You need to upgrade your Flash Player to version 9 or newer.

              -{Kép-uvse logo.png}-
Nagykép-rugolab.jpg
Nagykép-ksc.jpg
Nagykép-honved.jpg
Nagykép-budapestevezos.jpg

Nagykép-logo-resized.jpg

Hajós Alfréd Sportuszoda
1138 Budapest, XIII. kerület, Margitsziget

Az oktatás helye a fedett tanmedencében,
illetve a fedett 25 méteres medencében van.
Platthyné Hegedüs Ágnes
Úszó szakedző
E-mail: vidamvidrakolykok@gmail.com
Telefon:
06-70/452-0067
Minden jog fenntartva
Vidám Vidrakölykök SE

www.uszasoktatas.sport.hu

Facebook oldalunk