Edzésváltozás
2017. október 04.

Öttusa verseny miatt október 07.-én és 08.-án az edzések helye és időpontja néhány esetben változik.

Szombaton 

8-9 kis vizes csoport - minden a szokásos rendben

9-10  és félhaladó haladó csoport délután 2-3 ig lesz edzés a fedett műugró medencében.

Vasárnap

8-9 kis vizes csoport - minden a szokásos rendben

9-10  és félhaladó haladó csoport a szokásos időben  lesz edzés a fedett műugró medencében.

Tovább
Tanfolyam és edzések
2017. szeptember 11.

Hétvégi kezdő tanfolyam 

szeptember 16.-tól 8-9 óráig

Hétvégi fél haladó és haladó tanfolyam

szeptember 16.-tól 9-10  óráig

Hétköznapokon edzések haladóknak

szeptember 11.-től 16-17 óráig

lesznek tartva  

 

 

 

Tovább
Hétvégi edzések
2017. június 15.

Június 17.-én és 18.-án 8-9-ig lesz edzés a műugróban .

 

 

Tovább
Összes hír
Magyar Úszó Szövetség
Sportklub.lap.hu
Zoggs-úszó felszerelés
Dark Angels Design
uszas.tlap.hu
Úszókorong
2008 Tavaszi Úszóverseny

Tavaszi Úszóverseny 2008
Eredmények

                  
25m fiú hát 2003-2001                    

1. Nagy Bálint    DTSC     38,5            
2. Horváth Benjamin    Vecsés SE    42,2            
3. Pásztor András    Vecsés SE    47,4            
4. Gombás Bálint    Vidám Vidrakölykök SE    47,7            
5.Fehér Doma    Bohóchal         1:14            

1. Gáspár Boldizsár    Vidám Vidrakölykök SE     28            
2. Szegezdi Tamás    OSC    28,1            
3. Török Dominik    OSC     30,4            
4. Maklári Tamás    Vidám Vidrakölykök SE    33            
5. Lantos István    Vecsés SE    33,4            
6. Kocsis György    Bohóchal     38,1
6. Frcska Döme    Vidám Vidrakölykök SE     38,1
8. Gyimesi Regő    Vidám Vidrakölykök SE     41,3
9. Gábor Dávid    Bohóchal     45
10.Pacsek Ádám    Bohóchal     48,2
11.Mészáros Vince    Bohóchal    49,6

1. Lengyel Iván    Bohóchal    27,1
2. Várszegi Balázs    Vecsés SE     28,5
3. Bíró Márton    DTSC     30,9
4. Godova Gábor    Bohóchal    32
5. Almássy Bence    Aranyi SC    36
6. Heer Krisztián    Vecsés SE    44
7. Gáti Norbert    Vecsés SE    46
8. Horváth Bence     Bohóchal      1:09,2    
9. Csizmadia Csongor    Vidám Vidrakölykök SE   1:13,8    

25m lány hát 2003-2001                    

1. Kassai Kíra    Vidám Vidrakölykök SE     36            
2. Oszvald Blanka    DTSC    36,2            
3. Novák Nanda    Újhullám    40,9            
4. Vargyas Regina    Vecsés SE    42,1            
5. Pesty Júlia    Bohóchal         44,7            
6. Szabó Alíz    Vidám Vidrakölykök SE     56,2            
7. Májer Anna    Vidám Vidrakölykök SE    1:12                

1. Varga Luca    Vidám Vidrakölykök SE     26,5            
1. Jónás Csilla    Vecsés SE     26,5            
2. Gálicz Réka    Vecsés SE    28,6            
3. Bólya Rebeka    Bohóchal    35,4            
4. Árendás Vivien     Bohóchal    37,4            
5. Baranyai Laura    Vecsés SE     40
6. Kiss Laura    Vecsés SE     40,9
7. Károly Regina    Vecsés SE    41
8. Gyebnár Réka    Vecsés SE     41,5
9. Hankovszky Róza    Vidám Vidrakölykök SE    44,6
10.Lendvay Dorina    Vidám Vidrakölykök SE    44,8
11.Steierlein Virág     Bohóchal    45
12.Menráth Jázmin    Bohóchal    46,1

1. Molnár Vanda    Vidám Vidrakölykök SE    28,2
2. Garcia Elena    Bohóchal     31,4
3. Butor Fanni    Vecsés SE     31,5
4. Vámos Barbara    OSC    32
5. Papp Rebeka    Vidám Vidrakölykök SE     32,3
6. Vogl Dorisz    OSC    33
7. Ivánkovics Luca    Vidám Vidrakölykök SE     34,6
8. Balogh Tímea    Vecsés SE     34,7            
9. Szendrei Eszter    Vidám Vidrakölykök SE    35,8            
10.Szabó Luca    OSC     35,9            
11.Májer Zsófia    Vidám Vidrakölykök SE    37,2            
12.Miszlai Vivien    Vecsés SE    39            

Különdíj                     
Lantos Krisztina    Vecsés SE    30,9            

50 m fiú hát 2000-1998                    
                    
1. Gálicz Péter    Vecsés SE    1:00,0            
2. Bánki Benedek    Vidám Vidrakölykök SE    1:02,9            
3. Gaál Bendegúz    Vecsés SE    1.06,1            
4. Ács László    Vidám Vidrakölykök SE    1:06,7            
5. Rozgonyi Csongor    Bohóchal    1:16,8            
6. Thál Dániel    DTSC    1:18,0            
7. Legéndi László    Vecsés SE    1:21,2            
8. Mészáros Bence     Bohóchal    1:50,8            

1. Farkas Bence    Vecsés SE    54,8            
2. Marossi Dávid    Újhullám     1:01,2            
3. Tóth Boldizsár    DTSC    1:02,8            
4. Virág Tamás    Vecsés SE    1:04,0            
5. Maklári Péter    Vidám Vidrakölykök SE     1:05,4            
6. Dóka Dávid    Bohóchal    1:19,0            

1. Simó Norbert    Vecsés SE    48,3            
2. Balázs Kristóf    Újhullám    1:08,1            
3. Téglásy Zsigmond     Újhullám    1:40,0            
                    
50 m lány hát 2000-1998                    

1. Rohács Réka    Vecsés SE    54,1
2. Hankovszky Emma    Vidám Vidrakölykök SE    1:08,0
3. Lévai Dorottya    Bohóchal    1:12,4
4. Tóth Jordána    Vidám Vidrakölykök SE    1:13,8
5. Mezey Viktória     Bohóchal    1:50,7


1. Váradi Dorina    Vecsés SE     48
2. Szegezdi Anna    OSC    52
3. Szabó Zita    Vecsés SE     55,5
4. Fóti Laura    Vecsés SE    55,7
5. Szendrei Zsófia    Vidám Vidrakölykök SE    58,6
6. Gerey Angéla     Bohóchal    1:14,5

1. László Csenge     Bohóchal     53
2. Méhesi Fanni    Bohóchal    58,4            
3. Kiss Berni    Bohóchal    1:11,4            

25m lány mell 2003-2001                    

1. Mészáros Mária    Vidám Vidrakölykök SE     28,7            
2. Rozgonyi Flóra    Bohóchal     50,8            
3. Menráth Jázmin     Bohóchal    55,7            
4. Gáspár Laura    DTSC    56,5            

1. Simon Dorka    Vidám Vidrakölykök SE     38            
2. Lazur Zsófia    Vidám Vidrakölykök SE    51            

1. Mutlak Jázmin    OSC     27,4            
2.Garcia Elena    Bohóchal    33,8            
3. Botos Gesztenye    Vidám Vidrakölykök SE     37,4            
4. Papp Rebeka    Vidám Vidrakölykök SE    38,7            
5. Bólya Rebeka    Bohóchal    39,3            
6.Májer Zsófia    Vidám Vidrakölykök SE     50            

25m fiú mell 2003-2001                    

1. Tamás Jonatán    Vidám Vidrakölykök SE    30,5            
2. Ács Máté    Vidám Vidrakölykök SE     38,2            
3. Aglan-Marzour Omar     Bohóchal    56,1            
4. Gádor Barnabás     Bohóchal    1:02,0            
5. Pacsek Ádám    Bohóchal    1:07,0            

1. Várszegi Balázs    Vecsés SE    31,2            
2. Lengyel Iván    Bohóchal    38            
3. Godova Gábor    Bohóchal    39,4            
3. Pozsonyi Tamás    Bohóchal    39,4            
4. Horváth Bence     Bohóchal    1:04,8            

50 m fiú mell 2000-1998                    

1. Gálicz Péter    Vecsés SE    1:00,0            
2. Bánki Benedek    Vidám Vidrakölykök SE    1:02,9            
3. Gaál Bendegúz    Vecsés SE    1:06,1            
4. Ács László    Vidám Vidrakölykök SE    1:06,7            
5. Rozgonyi Csongor    Bohóchal    1:16,8            
6. Thál Dániel    DTSC    1:18,0            
7. Legéndi László    Vecsés SE    1:21,2            
8. Mészáros Bence     Bohóchal    1:50,8            
                    
1. Farkas Bence    Vecsés SE    54,8            
2. Marossi Dávid    Újhullám     1:01,2            
3. Tóth Boldizsár    DTSC    1:02,8            
4. Virág Tamás    Vecsés SE    1:04,0            
5. Maklári Péter    Vidám Vidrakölykök SE    1:05,4            
6. Dóka Dávid    Bohóchal    1:19,0            
                    
1. Simó Norbert    Vecsés SE    48,3            
2. Balázs Kristóf    Újhullám    1:06,1            
3. Téglásy Zsigmond     Újhullám    1:40,0            

50 m lány mell 2000-1998                    

1. Rohács Réka    Vecsés SE    59,8            
2. Lévai Dorottya    Bohóchal    1:06,6            
3. Mészáros Dorottya    Újhullám    1:09,0            
4. Gáspár Dorina    DTSC    1:11,3            

1. Csala Rozália    DTSC    50,3            
2. Szabó Zita    Vecsés SE     53,9            
3. Fóti Laura    Vecsés SE    1:02,1            
4. Kovács Lili    Vidám Vidrakölykök SE    1:05,6            
5. Perity Henrietta    Vidám Vidrakölykök SE    1:08,2            
6. Szendrei Zsófia    Vidám Vidrakölykök SE    1:09,6            
7. Németh Boglárka     Bohóchal    1:16,0            
                    
1. Szabó Katalin    Vidám Vidrakölykök SE    1:01,7            
2. Falusi Réka    Bohóchal    1:04,0            
3. Kiss Berni    Bohóchal    1:04,6            
4. Surányi Laura    DTSC    1:07,1            

25m fiú gyors 2003-2001                    

1. Tamás Jonatán    Vidám Vidrakölykök SE     24,2            
2. Gáspár Boldizsár    Vidám Vidrakölykök SE     29            
3. Ács Máté    Vidám Vidrakölykök SE     32,4            
4. Aglan-Marzour Omar    Bohóchal    40,2            
5. Frcska Döme    Vidám Vidrakölykök SE    44            
6. Kocsis György    Bohóchal    47,2            
7.Gábor Dávid     Bohóchal    57,3            
6.Gádor Barnabás     Bohóchal    1:10,5            

1.Pozsonyi Tamás    Bohóchal    36,4            
2.Fehér Botond     Bohóchal    47            

25m fiú gyors 2003-2001                    

1. Lazur Zsófia    Vidám Vidrakölykök SE    42,1            
2. Simon Dorka    Vidám Vidrakölykök SE    44,3            
2.Kassai Kíra    Vidám Vidrakölykök SE     44,3            

1. Varga Luca    Vidám Vidrakölykök SE    24,9            
2. Mészáros Mária    Vidám Vidrakölykök SE     25,4            
3. Gálicz Réka    Vecsés SE    25,5            
4. Jónás Csilla    Vecsés SE    30            
5. Árendás Vivien     Bohóchal    40,4            
6. Halas Luca    Újhullám    47,9            

1.Mutlak Jázmin    OSC     27,1            
2.Botos Gesztenye     Vidám Vidrakölykök SE    30            
3.Molnár Vanda    Vidám Vidrakölykök SE    36            

50 m fiú gyors 2000-1998                    

1. Bánki Benedek    Vidám Vidrakölykök SE     53,7            
2. Plank Máté    DTSC     54,1            
3. Rozgonyi Csongor    Bohóchal    1:03,7            
4. Ács László    Vidám Vidrakölykök SE    1:09,0            
5. Thál Dániel    DTSC     1:23,0            
6. Kovács Kristóf     Bohóchal    1:42,1            
7. Bartha Zsombor    Bohóchal    2:01,0            

1.Tóth Boldizsár    DTSC    53,9            

1. Bíró Zsombor    DTSC    44,5            
2. Rozgonyi Zalán    Bohóchal    53,2            

50 m lány gyors 2000-1998                    

1.Hankovszky Emma    Vidám Vidrakölykök SE    1:15,0            

1. Váradi Dorina    Vecsés SE    42,4            
2. Kovács Lili    Vidám Vidrakölykök SE    52,4            
3. Perity Henrietta    Vidám Vidrakölykök SE    59            
4.Gerey Angéla     Bohóchal    1:23,6            
5. Németh Boglárka     Bohóchal    1:30,1            

1. Szabó Katalin    Vidám Vidrakölykök SE    45            
2. László Csenge     Bohóchal    51,2            
3. Thuránszky Alíz     Újhullám    55            
4. Surányi Laura    DTSC    1:02,7            

25m pillangó 1998 lány-2000fiú                    

1.Falusi Réka    Bohóchal    29,8            
2.Méhesi Fanni    Bohóchal    29,9            

1.Plank Máté    DTSC    34            

     

You need to upgrade your Flash Player to version 9 or newer.

              -{Kép-uvse logo.png}-
Nagykép-rugolab.jpg
Nagykép-ksc.jpg
Nagykép-honved.jpg
Nagykép-budapestevezos.jpg

Nagykép-logo-resized.jpg

Hajós Alfréd Sportuszoda
1138 Budapest, XIII. kerület, Margitsziget

Az oktatás helye a fedett tanmedencében,
illetve a fedett 25 méteres medencében van.
Platthyné Hegedüs Ágnes
Úszó szakedző
E-mail: vidamvidrakolykok@gmail.com
Telefon:
06-70/452-0067
Minden jog fenntartva
Vidám Vidrakölykök SE

www.uszasoktatas.sport.hu

Facebook oldalunk