Edzésváltozás
2017. október 04.

Öttusa verseny miatt október 07.-én és 08.-án az edzések helye és időpontja néhány esetben változik.

Szombaton 

8-9 kis vizes csoport - minden a szokásos rendben

9-10  és félhaladó haladó csoport délután 2-3 ig lesz edzés a fedett műugró medencében.

Vasárnap

8-9 kis vizes csoport - minden a szokásos rendben

9-10  és félhaladó haladó csoport a szokásos időben  lesz edzés a fedett műugró medencében.

Tovább
Tanfolyam és edzések
2017. szeptember 11.

Hétvégi kezdő tanfolyam 

szeptember 16.-tól 8-9 óráig

Hétvégi fél haladó és haladó tanfolyam

szeptember 16.-tól 9-10  óráig

Hétköznapokon edzések haladóknak

szeptember 11.-től 16-17 óráig

lesznek tartva  

 

 

 

Tovább
Hétvégi edzések
2017. június 15.

Június 17.-én és 18.-án 8-9-ig lesz edzés a műugróban .

 

 

Tovább
Összes hír
Magyar Úszó Szövetség
Sportklub.lap.hu
Zoggs-úszó felszerelés
Dark Angels Design
uszas.tlap.hu
Úszókorong
2010 Tavaszi Úszóverseny

2010 Tavaszi Úszóverseny 

       
     
      
     25m fiú és lány hát 2005    
        
1.    Petik Hunor    Darnyi S.C.
1.    Rahner Anna    Vidám Vidrakölykök S.E.
        
    25m fiú hát 2004    
        
1.    Besenyei Áron    Vidám Vidrakölykök S.E.
2.    Kun Bálint Barnabás    Darnyi S.C.
3.    Kiss Ádám    Darnyi S.C.
        
        
    25m lány hát 2004    
        
1.    Bakondy Beáta    Vidám Vidrakölykök S.E.
2.    Igaz Kinga    Darnyi S.C.
3.    Koren Anikó    Darnyi S.C.
4.    Gáspár Luca    Vidám Vidrakölykök S.E.
5.    Boros Barbara    Vidám Vidrakölykök S.E.
        
        
    50m fiú mell 2003    
        
1.    Zilahi Márton    Darnyi S.C.
2.    Stir Olivér    Darnyi S.C.
3.    Kanász Ruben    Darnyi S.C.
4.    Gombás Bálint    Vidám Vidrakölykök S.E.
        
1.    Puskás Benedek    Darnyi S.C.
2.    Deák Dániel    Darnyi S.C.
3.    Zilahi Bence    Darnyi S.C.
4.    Vadai Ádám    Darnyi S.C.
5.    Boros Richárd    Vidám Vidrakölykök S.E.
        
        
    50m lány mell 2003    
        
1.    Gerő Viki    Darnyi S.C.
2.    Májer Anna    Vidám Vidrakölykök S.E.
3.    Kirwan Charlotte    Vidám Vidrakölykök S.E.
4.    Terényi Vivien    Darnyi S.C.
5.    Eckhart Júlia    Vidám Vidrakölykök S.E.
6.    Nemes Ajami    Vidám Vidrakölykök S.E.

    50m fiú mell 2002    
        
1.    Gáspár Boldizsár    Vidám Vidrakölykök S.E.
2.    Kirwan Benedicht    Vidám Vidrakölykök S.E.
3.    Kovács Dávid    Vidám Vidrakölykök S.E.
4.    Busi Benedek    Darnyi S.C.
5.    Frank Ádám    Szentistvántelepi Iskola
6.    Lengyel Szabolcs    Darnyi S.C.
        
1.    Besenyei Bence    Vidám Vidrakölykök S.E.
2.    Fórián-Szabó Miklós    Szentistvántelepi Iskola
3.    Rupnik János    Darnyi S.C.
3.    Frcska Döme    Vidám Vidrakölykök S.E.
5.    Balázs László    Vidám Vidrakölykök S.E.
6.    Ágó Gellért    Vidám Vidrakölykök S.E.
        
        
    50m lány mell 2002    
        
1.    Belány Bodza    Darnyi S.C.
2.    Kovács Petra    Vidám Vidrakölykök S.E.
3.    Ötvös Kinga    Vidám Vidrakölykök S.E.
3.    Rácz Petra    Darnyi S.C.
5.    Halas Luca    Darnyi S.C.
        
        
    50m fiú gyors 2001    
        
1.    Vékássy Bendegúz    Szentistvántelepi Iskola
2.    Székely Márton    Szentistvántelepi Iskola
3.    Greilich András    Szentistvántelepi Iskola
4.    Győrfi Patrik    Szentistvántelepi Iskola
5.    Lengyel Csaba    Darnyi S.C.
6.    Osváth Csanád    Szentistvántelepi Iskola
        
    50m lány gyors 2001    
        
1.    Botos Gesztenye    Vidám Vidrakölykök S.E.
2.    Szűcs Nikolett    Szentistvántelepi Iskola
3.    Király Dorottya    Vidám Vidrakölykök S.E.
4.    Tim Réka    Szentistvántelepi Iskola
5.    Kántor Anka    Darnyi S.C.
        
1.    Dancsák Mirtill    Vidám Vidrakölykök S.E.
2.    Petik Panna    Darnyi S.C.
3.    Ivánkovics Luca    Vidám Vidrakölykök S.E.
4.    Mészáros Hanna    Szentistvántelepi Iskola

    50m fiú gyors 2000   
        
1.    Ötvös Mihály    Vidám Vidrakölykök S.E.
2.    Márton Tamás    Szentistvántelepi Iskola
3.    Fórián- Szabó Máté    Szentistvántelepi Iskola
4.    Varga Patrik    Darnyi S.C.
5.    Mátrai Zoltán    Szentistvántelepi Iskola
6.    Balogh Viktor    Vidám Vidrakölykök S.E.
        
1.    Mátrai Áron    Darnyi S.C.
2.    Hegyi Lehel    Szentistvántelepi Iskola
3.    Hévizi Balázs    Vidám Vidrakölykök S.E.
4.    Dingfelder Csaba    Darnyi S.C.
        
    50m fiú gyors 1999    
        
1.    Vékássy Levente    Szentistvántelepi Iskola
2.    Szalay Áron    Vízi Kacsák
3.    Horváth Gergely    Szentistvántelepi Iskola
4.    Ágó Bernát    Vidám Vidrakölykök S.E.
5.    Arsunkaer Yusuf    Darnyi S.C.
6.    Schmehl Ádám    Szentistvántelepi Iskola
        
    50m lány gyors 1999-2000    
        
1.    Markella Adél    2000    Vízi Kacsák
2.    Koltai Lilla   2000    Szentistvántelepi Iskola
1.    Tóth Johanna    Szentistvántelepi Iskola
2.    Kiss Csenge    Szentistvántelepi Iskola
3.    Mészáros Sára    Szentistvántelepi Iskola
        
    25m fiú lány gyors láb 2005    
        
1.    Petik Hunor    Darnyi S.C.
1.    Rahner Anna    Vidám Vidrakölykök S.E.
        
    25m fiú gyors láb 2004    
        
1.    Müller Bálint    Darnyi S.C.
2.    Bánkuti Olivér    Darnyi S.C.
3.    Lőrinczi Csongor    Darnyi S.C.
4.    Besenyei Áron    Vidám Vidrakölykök S.E.
        
1.    Kun Bálint Barnabás    Darnyi S.C.
2.    Kiss Ádám    Darnyi S.C.
3.    Di Biase Leo    Darnyi S.C.
4.    Huszár Károly    Darnyi S.C.

    25m lány gyors láb 2004    
        
1.    Koren Anikó    Darnyi S.C.
2.    Bakondy Beáta    Vidám Vidrakölykök S.E.
3.    Gáspár Luca    Vidám Vidrakölykök S.E.
4.    Igaz Kinga    Darnyi S.C.
5.    Ranguy Rebeka    Darnyi S.C.
6.    Reinheimer Rebeka    Darnyi S.C.
7.    Boros Barbara    Vidám Vidrakölykök S.E.
        
        
        
    50m fiú hát 2003    
        
1.    Zilahi Márton    Darnyi S.C.
2.    Boros Richárd    Vidám Vidrakölykök S.E.
3.    Gombás Bálint    Vidám Vidrakölykök S.E.
4.    Stir Olivér    Darnyi S.C.
5.    Zilahi Bence    Darnyi S.C.
        
1.    Vadai Ádám    Darnyi S.C.
2.    Deák Dániel    Darnyi S.C.
3.    Nachkebia Ádám    Vidám Vidrakölykök S.E.
4.    Hunyadi Dániel    Darnyi S.C.
        
               
    50m lány hát 2003    
        
1.    Nemes Ajami    Vidám Vidrakölykök S.E.
2.    Májer Anna    Vidám Vidrakölykök S.E.
3.    Terényi Vivien    Darnyi S.C.
4.    Kvaszta Jázmin    Darnyi S.C.
5.    Hajdú Bettina    Darnyi S.C.
        
1.    Kirwan Charlotte    Vidám Vidrakölykök S.E.
1.    Gerő Viki    Darnyi S.C.
2.    Eckhart Júlia    Vidám Vidrakölykök S.E.
3.    Schindler Borbála    Vidám Vidrakölykök S.E.
4.    Szabanin Natália    Darnyi S.C.
5.    Mihalics Lili    Darnyi S.C.
        
        
    50m fiú hát 2002    
        
1.    Gáspár Boldizsár    Vidám Vidrakölykök S.E.
2.    Besenyei Bence    Vidám Vidrakölykök S.E.
3.    Frcska Döme    Vidám Vidrakölykök S.E.
4.    Fórián-Szabó Miklós    Szentistvántelepi Iskola
5.    Ágó Gellért    Vidám Vidrakölykök S.E.
6.    Frank Ádám    Szentistvántelepi Iskola
        
1.    Kirwan Benedicht    Vidám Vidrakölykök S.E.
2.    Kovács Dávid    Vidám Vidrakölykök S.E.
3.    Busi Benedek    Darnyi S.C.
4.    Enyedi Erik    Darnyi S.C.
5.    Lengyel Szabolcs    Darnyi S.C.
6.    Balázs László    Vidám Vidrakölykök S.E.
        
    50m lány hát 2002    
        
1.    Kovács Petra    Vidám Vidrakölykök S.E.
2.    Belány Bodza    Darnyi S.C.
3.    Ötvös Kinga    Vidám Vidrakölykök S.E.
4.    Udvari Anna    Darnyi S.C.
5.    Veres Anna    Darnyi S.C.
6.    Rácz Petra    Darnyi S.C.
7.    Tóth Regina    Darnyi S.C.
8.    Mészáros Hanna    Szentistvántelepi Iskola
8.    Halas Luca    Darnyi S.C.
        
    50m fiú mell 2001   

1.    Székely Márton    Szentistvántelepi Iskola
2.    Vékássy Bendegúz    Szentistvántelepi Iskola
3.    Lengyel Csaba    Darnyi S.C.
4.    Greiyőrf Patrik    Darnyi S.C.
5.    Osváth Csanád    Szentistvántelepi Iskola
6.    Greilich András    Szentistvántelepi Iskola
        
    50m lány mell 2001  
 
5.    Botos Gesztenye    Vidám Vidrakölykök S.E.
4.    Szűcs Nikolett    Szentistvántelepi Iskola
3.    Király Dorottya    Vidám Vidrakölykök S.E.
7.    Petik Panna    Darnyi S.C.
        
1.    Tim Réka    Szentistvántelepi Iskola
2.    Dancsák Mirtill    Vidám Vidrakölykök S.E.
3.    Nyitrai Eszter    Vidám Vidrakölykök S.E.
3.    Ivánkovics Luca    Vidám Vidrakölykök S.E.
5.    Rékó Anna    Vízi Kacsák

    50m fiú mell 2000    
        
1.    Ötvös Mihály    Vidám Vidrakölykök S.E.
2.    Márton Tamás    Szentistvántelepi Iskola
3.    Mátrai Zoltán    Szentistvántelepi Iskola
4.    Balogh Viktor    Vidám Vidrakölykök S.E.
        
1.    Hegyi Lehel    Szentistvántelepi Iskola
2.    Hévizi Balázs    Vidám Vidrakölykök S.E.
3.    Fórián- Szabó Máté    Szentistvántelepi Iskola
4.    Csépe Álmos    Darnyi S.C.
        
       
    50m fiú mell 1999    
        
1.    Vékássy Levente    Szentistvántelepi Iskola
2.    Horváth Gergely    Szentistvántelepi Iskola
3.    Ágó Bernát    Vidám Vidrakölykök S.E.
4.    Arsunkaer Yusuf    Darnyi S.C.
5.    Schmehl Ádám    Szentistvántelepi Iskola
        
    50m lány mell 1999-2000    
        
1.    Tóth Johanna    Szentistvántelepi Iskola
2.    Mészáros Sára    Szentistvántelepi Iskola
3.    Kiss Csenge    Szentistvántelepi Iskola
        
1.    Koltai Lilla  2000    Szentistvántelepi Iskola

You need to upgrade your Flash Player to version 9 or newer.

              -{Kép-uvse logo.png}-
Nagykép-rugolab.jpg
Nagykép-ksc.jpg
Nagykép-honved.jpg
Nagykép-budapestevezos.jpg

Nagykép-logo-resized.jpg

Hajós Alfréd Sportuszoda
1138 Budapest, XIII. kerület, Margitsziget

Az oktatás helye a fedett tanmedencében,
illetve a fedett 25 méteres medencében van.
Platthyné Hegedüs Ágnes
Úszó szakedző
E-mail: vidamvidrakolykok@gmail.com
Telefon:
06-70/452-0067
Minden jog fenntartva
Vidám Vidrakölykök SE

www.uszasoktatas.sport.hu

Facebook oldalunk