Tanfolyam és edzések
2017. szeptember 11.

Hétvégi kezdő tanfolyam 

szeptember 16.-tól 8-9 óráig

Hétvégi fél haladó és haladó tanfolyam

szeptember 16.-tól 9-10  óráig

Hétköznapokon edzések haladóknak

szeptember 11.-től 16-17 óráig

lesznek tartva  

 

 

 

Tovább
Hétvégi edzések
2017. június 15.

Június 17.-én és 18.-án 8-9-ig lesz edzés a műugróban .

 

 

Tovább
nyári táborok
2017. április 03.

Idén Balatonon és Budapesten is szervezünk úszótáborokat.

Lesz napközis rendszerű tábor Tihanyban és Budapesten, valamint bentlakásos tábor Balatonföldváron.

Részletek itt találhatók.

Tovább
Összes hír
Magyar Úszó Szövetség
Sportklub.lap.hu
Zoggs-úszó felszerelés
Dark Angels Design
uszas.tlap.hu
Úszókorong
2007 Karácsonyi Úszóverseny

                       Karácsonyi Úszóverseny 2007                            


1. 25 m hát kezdőknek                            

1. Szabó Aliz LDC 2003 1:32,9                            

1. Lendvai Dorina LDC 2002 1:02,0                            

2. Kremmer Benjamin LDC 2002 1:27,8                            

3. Kiss Gergely VSE 2002 1:55,2                            

1. Miszlai Vivien VSE 2001 41,8

2. Balogh Tímea VSE 2001 42,1

3. Butor Fanni VSE 2001 42,2

4. Herr Krisztián VSE 2001 48,9

5. Gáti Norbert VSE 2001 56,5

1. Lantos Krisztina VSE 2000 46,1

2. Jentetics Erik LDC 2000 1:09,3

3. Less Dániel LDC 2000 1:14,9

1. Lendvai Áron LDC 1999 44,9

2. Szűcs Bálint LDC 1999 1:20,6

25 m lány hát 2003

1. Vargyas Regina VSE 48,2

2. Simon Dorka LDC 50,9

3. Lazúr Zsófia LDC 1:14,5

25 m fiú hát 2003

1. Horváth Benjamin VSE 44,6

2. Gombás Bálint LDC 1:15,6

2. Pásztor András VSE 1:15,6

2. 25 m lány hát 2002

1. Varga Luca LDC 28,5

2. Gálicz Réka VSE 28,8

3. Mészáros Mária LDC 29,2

4. Nagy Eszter Baluswim 29,4

5. Ötvös Kinga LDC 32,0

6. Jónás Csilla VSE 34,6

7. Kovács Petra LDC 37,8

8. Károly Regina VSE 44,0

9. Baranyai Laura VSE 45,3

10.Kiss Laura VSE 1:03,4

3. 25 m fiú hát 2002

1. Tamás Jonatán LDC 27,1

2. Gáspár Boldizsár LDC 36,2

2. Kovács Dávid LDC 36,2

3. Lantos István VSE 42,1

4. Frcska Döme LDC 45,8

5. Karcag Ruben LDC 49,2

50m lány hát 2001

1. Mutlak Jázmin DTSC/Janka 1:03,9

2. Énekes Réka LDC 1:07,2

3. Molnár Vanda LDC 1:10,5

4. Szendrei Eszter LDC 1:22,4

5. Papp Rebeka LDC 1:25,3

6. Ivánkovics Luca LDC 1:35,6

7. Májer Zsófia LDC 1:42,6

4. 50m fiú hát 2001

1. Pardi Bende UTE 53,8

2. Várszegi Balázs VSE 1:07,8

3. Sólyom Levente Baluswim 1:07,9

4. Havasi Benedek Ákos 1:09,5

5. Havasi Márton Ákos 1:16,7

6. Bíró Márton DTSC/Janka 1:19,7

7. Balogh András LDC 1:27,9

8. Erőss Gábor LDC 1:38,8

9. Baranyai Olivér LDC 1:38,9

10.Almási Benedek István 1:41,1

5. 50m lány hát 2000

1. Rohács Réka VSE 56,6

2. Gáspár Dorina DTSC/Janka 1:02,7

3. Mészáros Dorottya Don Pepe Új-Hullám 1:07,8

4. Tóth Jordána LDC 1:25,0

6. 50m fiú hát 2000

1. Kádár Brúnó UTE 54,8

2. Koleszár András LDC/Ákos 56,0

3. Filipszki Gábor VSE 57,6

4. Nagy Kristóf DTSC/Janka 58.4

5. Nagy Ádám Baluswim 58,9

6. Prizzia Tamás UTE 1:00,8

7. Gaál Bendegúz VSE 1:04,6

8. Gálicz Péter VSE 1:05,0

9. Legéndi László VSE 1.06,7

10.Jónás Csaba VSE 1:14,4

11.Turánszky Barnabás Don Pepe Új-Hullám 1:19,9

12.Ötvös Mihály LDC 1:23,6

13.Klein Patrik LDC 1:23,7

14.Gál Levente LDC 2:12,4

7. 50m lány mell 1999

1. Szabó Zita VSE 53,0

2. Csala Rozália DTSC/Janka 55,6

3. Váradi Dorina VSE 56,0

4. Medek Dóra OSC 1:04,8

5. Kálmán Krisztina DTSC/Janka 1:08,9

6. Kovács Lili LDC 1:11,8

7. Szendrei Zsófia LDC 1:15,8

7. Bartus Barbara UTE 1:15,8

8. Egervári Eszter Baluswim 1:16,6

9. Peritty Henrietta LDC 1:23,5

8. 50m fiú mell 1999

1. Szabó Marcell UTE 51,4

2. Farkas Bence VSE 59,2

3. Vértes Dániel UTE 1:01,2

4. Romhányi Zsolt UTE 1:03,2

5. Kelemen Mihály Ákos 1:07,2

6. Madaras Ádám LDC 1:10,0

7. Virág Tamás VSE 1:16,0

8. Szepcsik Márton Don Pepe Új-Hullám 1:21,9

9. Zentai Barnabás Don Pepe Új-Hullám 1:24,9

10.Téglásy Zsigmond Don Pepe Új-Hullám 1:59,3

9. 50m lány mell 1998

1. Szabó Cintia UTE 51,5

2. Becker Hanna OSC 1:04,8

3. Surányi Laura Viki 1:09,9

10. 50m fiú mell 1998

1. Simó Norbert VSE 50,2

2. Magony Marcell DTSC/Janka 54,3

3. Kertész Brúnó OSC 54,8

4. Koleszár Csaba LDC/Ákos 56,7

5. Bíró Zsombor DTSC/Janka 57,1

6. Zeng Henry OSC 58,3

7. Havasi Gergely Ákos 1:03,5

8. Tóth Simeon LDC 1:09,9

9. Balázs Kristóf Don Pepe Új-Hullám 1:14,2

10.Balogh Ervin LDC 1:17,3

11.Gyurkó József LDC 1:17,9

11. 100m lány gyors 1997-1996

1. Egervári Hajnalka Baluswim 1997 1:37,3

1. Ferencz Fatime Baluswim 1:26,4

2. Peritty Marietta LDC 1:39,3

3. Téglásy Tekla Don Pepe Új-Hullám 2:00,9

12. 100m fiú gyors 1997

1. Kerekes Szilárd VSE 1:30,0

2. Juhász Dániel Baluswim 1:39,6

3. Kamrás Krisztofer UTE 1:51,4

13. 100m fiú gyors 1996

1. Farkas Krisztián Baluswim 1:31,2

2. Papp Richárd LDC 1:32,2

3. Kertész Gergő OSC 1:43,4

4. Csapó Csaba UTE 1:50,5

5. Simon Kristóf Baluswim 1:52,5

14. 100m gyors vízilabdás fiú 1999 és fiatalabbak

1. Pardi Bende UTE 2001 1:57,2

1. Kádár Brúnó UTE 2000 2:03,7

1. Szabó Marcell UTE 1:41,1

2. Tamás Izsák UTE 1:55,5

3. Romhányi Zsolt UTE 2:04,8

15. 100m gyors vízilabdás lány 1998-1999

1. Kiss Eszter Lara UTE 1999 1:48,5

2. Bartus Barbara UTE 1999 2:11,8

1. Herczka Orsolya UTE 1:26,0

2. Szabó Cintia UTE 1:39,3

3. Koncsag Krisztina UTE 1:48,3

Pőcze Júlia verseyen kívül Szécsy SE 1:15,2

16. 100m gyors vízilabdás fiú 1998

1. Vadovics Viktor UTE 1:21,4

2. Mészáros Nándor UTE 1:32,6

3. Károlyi Áron UTE 1:35,9

4. Korbács Gábor UTE 1:36,0

5. Mándoki László UTE 1:38,9

6. Hován Martin UTE 1:39,0

7. Mezőfi Máté József UTE 1:45,6

8. Sólyom Botond Vasas 1:46,6

9. Rajki Dávid UTE 1:50,0

17. 2x25m családi váltó (picikkel)1. Gáspár Boldizsár LDC 57,2

2. Lantos István VSE 59,1

3. Gálicz Réka VSE 1:02,3

4. Károly Regina VSE 1:15,8

5. Horváth Benjamin VSE 1:18,9

6. Kiss Laura VSE 1:19,2

7. Baranyai Laura VSE 1:21,8

8. Pásztor András UTE 1:24,5

9. Gombás Bálint LDC 1:36,7

10.Kremmer Benjamin LDC 1:46,9

18. 2x25m családi váltó (kicsikkel)

1. Nagy Ádám Baluswim 43,0

2. Énekes Réka LDC 47,2

3. Ötvös Mihály LDC 48,4

4. Tóth Jordána LDC 49,3

5. Prizzia Tamás UTE 50,0

6. Gaál Bendegúz VSE 53,9

7. Gálicz Péter VSE 54,9

8. Jónás Csaba VSE 56,2

9. Lantos Krisztina VSE 1:03,2

10.Ivánkovics Luca LDC 1:05,6

11.Miszlai Vivien VSE 1:08,2

12.Erőss Gábor LDC 1:08,3

13.Legéndi László VSE 1:09,6

14.Molnár Vanda LDC 1:11,5

15.Gál Levente LDC 1:15,7

16.Májer Zsófia LDC 1:31,7

17.Szűcs Bálint LDC 1:32,6

19. 2x25m családi váltó (nagyokkal)1. Vadovics Viktor UTE 32,1

2. Bíró Zsombor DTSC/Janka 32,5

3. Szabó Marcell UTE 34,8

4. Kerekes Szilárd VSE 35,1

5. Szabó Cintia UTE 36,9

6. Rajki Dávid UTE 36,8

7. Egervári Hajnalka Baluswim 36,9

8. Magony Marcell DTSC/Janka 37,0

9.Madaras Ádám LDC 37,6

10.Havasi Gergely Ákos 38,0

11.Sijon család Baluswim 40,0

12.Rach Bálint Baluswim 41,1

13.Koncsag Krisztina UTE 42,2

14.Váradi Dorina VSE 42,5

15.Surányi Laura Viki 42,7

16.Kollát Nikoletta Don Pepe Új-Hullám 49,6

You need to upgrade your Flash Player to version 9 or newer.

              -{Kép-uvse logo.png}-
Nagykép-rugolab.jpg
Nagykép-ksc.jpg
Nagykép-honved.jpg
Nagykép-budapestevezos.jpg

Nagykép-logo-resized.jpg

Hajós Alfréd Sportuszoda
1138 Budapest, XIII. kerület, Margitsziget

Az oktatás helye a fedett tanmedencében,
illetve a fedett 25 méteres medencében van.
Platthyné Hegedüs Ágnes
Úszó szakedző
E-mail: vidamvidrakolykok@gmail.com
Telefon:
06-70/452-0067
Minden jog fenntartva
Vidám Vidrakölykök SE

www.uszasoktatas.sport.hu

Facebook oldalunk